×

Te kalendarze adwentowe zostało stworzone z myślą o… dorosłych! Powód jest wysokoprocentowy

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Większość z nas odlicza już dni do najbardziej magicznego okresu w roku, który nastąpi już za kilka tygodni. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie coś, co z pewnością uprzyjemni Ci czas oczekiwania na te wyjątkowe święta. Mamy tutaj na myśli kalendarze adwentowe, które zostały stworzone… z myślą o dorosłych! Powodem jest ich wysokoprocentowa zawartość i to w najróżniejszym wydaniu – znajdziemy kalendarze pełne dobrego wina, piwa czy nawet whisky! Który z nich byś wybrał?

Kalendarz dla smakoszy piwa

thepipstop.co.uk

Kalendarz adwentowy wypełniony piwem to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają smak tego niskoprocentowego trunku. Znajdują się w nim aż 24 buteleczki o pojemności 330 ml. Warto zaznaczyć, że zawierają się w nim piwa z różnych zakątków świata. Cena? 74,99 funtów.

Kalendarz adwentowy z winem

Aldi

Ten wyjątkowy kalendarz jest sprzedawany m.in. w sklepach Aldi. Zawiera w sobie 24 buteleczki różnego rodzaju wina począwszy od białego, poprzez różowe, czerwone, a na prosecco kończąc. Warto zaznaczyć, że łączna ich objętość jest równa 6 tradycyjnym butelkom wina. Cena tego niesamowitego kalendarza to 49,99 funtów.

Kalendarz adwentowy pełen whisky

firebox.com

Znajdzie się również coś dla smakoszy whisky. Niestety, minusem jest to, że ten kalendarz nie jest wysyłany do Polski, jednak zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Wystarczy kupić go na miejscu!
Jego cena to 149,99 funtów.

Kalendarz dla wielbicieli ginu z tonikiem

thepipstop.co.uk

Co znajdziemy w środku tego nietypowego kalendarza? Otóż opakowanie zawiera butelkę ginu o pojemności 0,7 l i… 24 buteleczki toniku. Czego chcieć więcej! Cena zestawu to 99 funtów.

Może Cię zainteresować