×
Wirtualna Polska

Kawa z McDonald’s także dla wegan! Od teraz zamienisz krowie mleko na sojowe

Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie poranka od kubka pysznej kawy. Niektórzy wolą klasyczne espresso, inni kawę z dużą ilością mleka. Jednak nie wszyscy smakosze latte czy cappuccino mogą ze spokojem wypić ulubiony napój w każdej restauracji. Jeśli masz nietolerancję laktozy lub jesteś weganinem na pewno często borykasz się z problemem doboru odpowiedniego mleka w kawie. Na szczęście McDonald’s wie jakie są potrzeby swoich gości i wprowadza zmiany dotyczące mleka!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od teraz w McDonald’s bez problemu wymienisz mleko pochodzenia krowiego na mleko sojowe

<a href=instagram.com/evlyn_lapies">

instagram.com/evlyn_lapies

McDonald’s przekonał do swojej kawy tysiące klientów, nie tylko dzięki promocjom na darmowy napój, ale także dzięki różnym syropom i smakom, które można zamówić w McCafe. Jeśli chodzi o kawę z tradycyjnej restauracji McDonald’s wybór ogranicza się głównie do klasycznych kaw. Tutaj jednak mimo możliwości wyboru między latte, cappuccino, kawą białą czy moccą, nie mieliśmy opcji na wymianę mleka krowiego na to pochodzenia roślinnego.

Do tej pory taka opcja była dostępna tylko w restauracjach wyposażonych w McCafe. Od początku kwietnia jednak każda placówka bezpłatnie może wymienić klientowi mleko krowie na napój sojowy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dlatego też oficjalnie kawa w McDonald’s staje się produktem dostępnym dla każdego – nawet jeśli masz problemy z tolerancją laktozy, wypicie białej kawy nie będzie już problemem!

<a href=instagram.com/mmkbeauty83">

instagram.com/mmkbeauty83

Kawa w McDonald’s stała się kultowym elementem wielu przystanków na wycieczkach, a także porannej rutyny. To bardzo dobrze, że restauracja reaguje na zmieniające się trendy i nawyki dotyczące diety czy alergii gości. Wymiana mleka w kawie tyczy się napojów zamawianych solo jak i tych w zestawach.

Zobacz także: 10 mało znanych trików przy zamawianiu w McDonalds. Zjesz taniej, szybciej i świeżo

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od kilku lat można zauważyć zmieniającą się modę na różnego rodzaju diety oraz ograniczenia dotyczące spożywania niektórych składników. Z propozycji McDonald’s cieszą się nie tylko Ci, którzy podążają za jedzeniowymi trendami, ale także alergicy, którzy przez większość życia mieli problem przy składaniu zamówień i często musieli rezygnować z danej pozycji.

<a href=instagram.com/makiko7272">

instagram.com/makiko7272

Jak podobają Ci się zmiany wprowadzone przez restaurację? Czy kawa z McDonald’s to napój bez którego nie możesz dobrze rozpocząć dnia? Zdecydujesz się na wymianę mleka krowiego na sojowy odpowiednik podczas kolejnej wizyty w restauracji? Daj nam znać w komentarzu!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować