×

Na opakowaniu Kinder Niespodzianki jest szczegół zdradzający, jaka zabawka jest w środku

Słodycze i wyroby z czekolady, zawsze poprawiają humor, a połączenie czekolada plus zabawka, mogą równać się nieskończonej radości. Z pewnością znasz jeden z najpopularniejszych wyrobów cukierniczych jakim jest Kinder Niespodzianka. Nawet jeśli Ty nie jadłeś jej w dzieciństwie, to Twoje pociechy już tak. Potocznie nazywane „jajko z niespodzianką”, to nie tylko delikatna i pyszna czekolada, ale również mały podarunek, który cieszy oko.

kinder niespodzianka
pinterest

Największą frajdę sprawiały zabawki z limitowanych, kolekcjonerskich serii jak np. Myszka Miki, hipopotamy czy postaci z bajki Smerfy. Niestety taką figurkę można było znaleźć tylko z reguły „w co piątej Kinder Niespodziance”

kinder niespodzianka
pinterest

Ci, którzy nie mieli szczęścia, natrafiali na puzzle, składane samolociki lub małe samochody. Ta cudowna chwila ekscytacji, pojawiająca się w momencie otwierania plastikowego pudełka, ukrytego w czekoladowym jajku, znikała tak szybko jak tylko wyciągało się zwyczajną zabawkę. Oczywiście puzzle czy mini kolorowanka, także miała swój urok, ale przecież każde dziecko zawsze liczy, że tym razem uda się dostać kolekcjonerską figurkę.

kinder niespodzianka
pinterest

Tak jak głoszą reklamy czekoladowego jajka, kolekcjonerskie figurki nie znajdują się w każdym jajku, lecz tylko w wybranych sztukach. W takim razie co zrobić, żeby nie czuć rozczarowania i nie obejść się smakiem nietrafioną zabawką?

kinder niespodzianka
pinterest

Okazuje się, że istnieje pewna sztuczka, dzięki której zawsze wybierzesz jajko z wymarzoną zabawką dla swojego dziecka!

kinder niespodzianka
pinterest

Jeśli w dzieciństwie zawsze zastanawiałeś się, co robić, aby sprawdzić czy w Kinder Niespodziance znajduje się kolekcjonerska figurka, to mam dla Was rozwiązanie tej zagadki! Wystarczy, że kupując czekoladowe jajko zwrócisz uwagę na ten mały szczegół jaki jest… symbol przy kodzie kreskowym! Zaraz obok daty ważności znajduje się skrót DF lub DFB. DF sugeruje, że w środku znajdziemy jedną z kolekcjonerskich figurek, z kolei DFB oznacza, że jajko skrywa przeciętny gadżet.

kinder niespodzianka
pinterest

A co jeśli brak wyżej wymienionych oznaczeń? Wtedy pozostaje jeszcze poprosić panią na kasie, aby zważyła jajka niespodzianki. To które jest cięższe, powinno zawierać zabawkę z kolekcji 😉

Sprytne, prawda? Co najczęściej znajdowałeś w Kinder Niespodziance?

Może Cię zainteresować