×

Kobieta zhakowała swoją lodówkę. Niczym Jezus zamieniła wodę na wino

Jest tyle ciekawych projektów i pomysłów, że czasami zastanawiam się nad czym czy przypadkiem wszystko co było możliwe nie zostało już wymyślone. Przecież powstały już inteligentne doniczki czy kieszonkowe klimatyzatory, czy da się nas jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że jeden przydatny gadżet nie został jeszcze opatentowany, dlatego pewna kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i… zhakowała swoją lodówkę.

Jak zhakować lodówkę i zyskać schłodzone wino

instagram.com/theoddtulip

Przyznaję, że lodówka która ma także dozownik wody / lodu, to przydatna sprawa – zwłaszcza w upalne, letnie dni. Nigdy jednak nie pomyślałam, że można zamienić wodę na jakąkolwiek inną ciecz, a przecież jest to możliwe!

Wszystko zaczęło się od tego, że Clare i jej chłopak potrzebowali wymienić lodówkę, jednak okazało się, że w nowym modelu nie ma półki na wino. Dziewczyna stwierdziła jednak, że dyspozytor na wodę będzie jeszcze lepszym miejscem na trunek. Swoim pomysłem podzieliła się w internecie, gdzie szybko zyskała zwolenników tego pomysłu.

drinking wine in naama bay

28-letnia Clare, zdecydowała się na ulepszenie standardowego dozownika wody i zamiast schłodzić we nim wodę, poszła o krok dalej. Każdy z nas wie, że niektóre dni są znacznie cięższe i po powrocie z pracy, zakupów i wielogodzinnych spotkaniach, dobrze jest się zrelaksować z kieliszkiem wina. Czasami jednak zapominamy schłodzić ulubiony trunek, dlatego też Clare zdecydowała się na zastąpienie wody na wino! Przelała zawartość butelki do miejsca na wodę, a następnie podstawiła kieliszek pod dozownik. I voila! W ten sposób zyskała chłodne wino.

twitter.com

W ten sposób zawsze ma pod ręką ulubiony napój i może przelewać schłodzony trunek zarówno do kieliszka czy butelki, i to bez potrzeby otwierania lodówki!

Zobacz także:

1) Torebka na prosecco to najgorętszy hit tego lata. Dobrze, że ma miejsce na lód

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij