×

Kobieta żyje tak, jakby cofnęła się w czasie do lat 50. XX wieku. Wygląda jak gospodyni domowa z przeszłości

Istnieją ludzie, którym wydaje się, że urodzili się w niewłaściwej epoce. Tak czuła się pewna Amerykanka i postanowiła całkiem zmienić swoje życie.

kobieta
lacifay/instagram

Kolorowe lata 50.

Laci Fay mieszka wraz z mężem Danem w Cedar City (miasto w stanie Utah). Kobieta wygląda jakby została wyjęta z lat 50. XX wieku. Tymi czasami zainteresowała się podczas słuchania opowieści jej dziadków. Twierdzili oni, że właśnie w latach 50. ich życie było łatwiejsze oraz duże prostsze.

w ogrodzie
lacifay/instagram

Podróż w czasie

Laci pewnego dnia odtworzyła makijaż oraz fryzurę z lat 50. i całkowicie zakochała się w tej epoce. Poczuła, że właśnie odnalazła siebie i bardzo chciałaby cofnąć się w czasie. Po części jej się to udało.

kobieta
lacifay/instagram

Zabytkowe sprzęty

Laci i jej mąż kupili dom wybudowany w 1953 roku. Wykończyli go i urządzili meblami z epoki. Posiadają nawet sprzęt AGD, który pomimo słusznego wieku (ma ponad 70 lat) nadal działa. Ściany w kuchni zostały pomalowane na turkusowy kolor, a w salonie znajduje się zabytkowy telewizor na nóżkach, pianino i pudrowo różowe sofy.

kobieta
lacifay/instagram

Oryginalne ubrania

Laci posiada sporą kolekcję sukienek, kapeluszy, broszek, torebek i rękawiczek. Dzięki tym elementom ubioru wygląda jakby przybyła z lat 50. Uzupełnieniem jest wyglądu jak odpowiedni makijaż oraz fryzura w stylu vintage.

kobieta
lacifay/instagram

Jeden współczesny pokój

Jedynym pomieszczeniem, które jest umeblowane na współczesną modlę, to pokój syna Laci. Connor przyznaje, że na początku trochę się krępował, kiedy musiał chodzić z mamą do sklepów z antykami. Ale teraz jest to dla niego całkiem normalne.

kobieta
lacifay/instagram

Dom Laci i Dane`a wygląda jak muzeum lub ogromna kapsuła czasu. Kobieta wreszcie czuje, że znalazła swoje miejsce na ziemi.

kobieta
lacifay/instagram

BONUS

Zobacz co Laci i jej mąż mówią o swoim trybie życia.

Dziadkowie Laci wzięli ślub w 1955 roku

 ślub
lacifay/instagram

Jaka epoka jest Twoją ulubioną?

Źródła: www.reddit.com

Może Cię zainteresować

zamknij