×

14 mężczyzn, którzy robią wszystko co mogą, aby pokazać jak bardzo im zależy

Każda kobieta marzy o księciu z bajki, który zrobiłby dla swojej ukochanej. Okazuje się, że prawdziwi bohaterowie nie istnieją tylko w bajkach! Wielu z nich staje się mężami dla swoich szczęśliwych żon i dobrymi ojcami dla swoich dzieci.

Oto 14 mężczyzn, którzy dla swoich bliskich zrobiliby wszystko!

#1 Paul Brockmann przez całe życie wybierał swojej żonie sukienki, ponieważ ona nie lubi robić zakupów. W swojej garderobie ma ich aż 55 000!

laweekly.com

#2 Z okazji Walentynek, mąż stworzył dla swojej żony 8-bitowy design. Na każdej z 7 000 samoprzylepnych karteczek jest po jednym wspomnieniu związanym z ich związkiem

imgur.com

#3 „Wspaniała”, „Seksowna”, „Elegancka”… – pewien mąż postanowił zmienić numery na wadze, aby jego żona nie przejmowała się swoim wyglądem

reddit.comreddit.com

#4 „Z okazji rocznicy postanowiłem zrobić mojej żonie bukiet z papierowych kwiatów. Wygląda nieco inaczej, ale chciałem dać jej coś czego nigdy wcześniej nie robiłem, żeby pokazać jej, że dla niej podejmę się każdego wyzwania”

imgur.com

#5 „Mój chłopak zrobił dla mnie pudełko na moje kosmetyki”

reddit.com

#6 Dobry mąż wie co zrobić by jego żona mogła się zrelaksować

reddit.com

#7 „Mój maż stworzył dla mnie biżuterię, której nie mogłam znaleźć w żadnym sklepie”

etsy.com

#8 „Moja mama kocha psa Snoopy dlatego jej partner postanowił zostawić takie figurki w najmniej oczekiwanych miejscach, aby ją zaskoczyć

imgur.com

#9 „Moja dziewczyna chciała kominek, żeby mogła powiesić świąteczne skarpety tak jak na filmach. Postanowiłem spełnić jej marzenie”

imgur.com

#10 „Stworzyłem fort z poduszek, aby moja dziewczyna w spokoju mogła odpocząć

imgur.com

#11 „Nie było nas stać żeby pójść do drogiej restauracji, lecz z okazji naszej rocznicy i tak postanowiłem ją zaskoczyć i spróbować ugotować coś samodzielnie”

reddit.com

#12 Słoik dla ukochanej w którym znajduje się 365 wspomnień, cytatów oraz powodów dla których mąż kocha swoją żonę

imgur.com

#13 „Mój mąż chciał wyczyścić twarz lalki Barbie naszej córki i użył do tego alkoholu, co sprawiło, że zmył jej całą twarz. Żeby naprawić sytuację postanowił dodać oczy lalce, wycinająć je z gazety”

pikabu.ru

#14 Mąż stworzył róże z „Pięknej i Bestii” dla swojej kochanej żony

imgur.com

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij