Kategorie FryzuryGenialneModaUroda

Zapomnij o ombre! W te wakacje królować będzie nowy trend, który wykonasz bez pomocy fryzjera

Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów i wymarzonych urlopów, dlatego można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Swój charakter można pokazać w ciekawych strojach lub koloryzacji włosów!

Szamponetki oraz kolorowe farby stały się hitem już w poprzednie wakacje

Farby, które utrzymują się do maksymalnie 6 myć i pozwalają Ci zmienić swoje jasne włosy w soczyste odcienie niebieskiego lub pastelowe róże. Niezależnie na jaki kolor się zdecydujesz, koloryzację możesz wykonać bez pomocy fryzjera!

Najmodniejszym kolorem jest jednak rose gold czyli odcień wpadający w róż i delikatny kolor pomarańczu, z nutą złocistej poświaty. To właśnie ten odcień ukochały sobie gwiazdy (w tym celebrytka Kim Kardashian), a także nastolatki i kobiety biznesu.

Chwilowa koloryzacja pozwala poczuć się stylowo, modnie i przede wszystkim wakacyjnie, a o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Co najlepsze, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać i jaki produkt wybierzemy, nasze włosy zmienią swój odcień na kilka tygodni lub tylko na 14 dni, dlatego też nie musisz się martwić, że po wakacyjnym powrocie do pracy wszyscy zdziwią się na widok Twoich różowych włosów.

Dla kogo róż?

Niestety jeśli masz ciemne włosy i będziesz chciała zmienić ich odcień na delikatny róż lub jasno-błękitny, konieczna będzie dekoloryzacja. Z własnego doświadczenia wiem, że na ciemnych włosach jasno-różowy będzie nie widoczny, o wiele łatwiej będzie Ci zmienić wygląd włosów jeśli zdecydujesz się na czerwień lub głęboki granat.

Z kolei blondynki, bez dodatkowego rozjaśniania będą uzyskać najmodniejszy odcień rose gold. Obecnie w wielu drogeriach internetowych oraz stacjonarnych, można znaleźć produkty do tymczasowej koloryzacji, które z łatwością można samodzielnie zaaplikować. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od bazowego koloru włosów. Nie martw się jeśli kolor wyjdzie inaczej niż u Twoich koleżanek – farba i tak zniknie po 2 tygodniach.

To kto chętny na taki trend?

Fotografie: instagram.com, instagram.com