×

6 najlepszych komedii, które widziałam w 2017 roku. #2 powinna zobaczyć każda z nas

Piątkowy wieczór to doskonała okazja, by odrobinę się odprężyć. Dla tych, którzy preferują spędzić ten czas przed telewizorem i szukają ciekawych tytułów do obejrzenia, mam kilka propozycji.

Pewnie nie tylko ja mam czasem chęć obejrzenia czegoś niewymagającego, by sięgnąć wtedy po komedię. Jeśli przegapiliście tegoroczne produkcje, polecam wam kilka filmów, które wywołają u was salwy śmiechu.

#1 W starym dobrym stylu

Tytuł mówi wszystko. Emeryci, którzy stracili oszczędności swojego życia postanawiają je odzyskać napadając na bank, oczywiście w starym dobrym stylu. Trochę jak Danny Ocean na emeryturze, czyli trzeba brać pod uwagę flegmatyczność i dolegliwości bohaterów. Mam nadzieję, że na starość też będzie we mnie tyle życia! ?

#2 Baywatch. Słoneczny patrol

https://www.youtube.com/watch?v=iRAi5IiWzNY

Lekka komedia idealna na babski wieczór. Ze starym „słonecznym patrolem” niestety nie ma wiele wspólnego, lecz nadzieję, że opalona klata Zaca Efrona Wam to wynagrodzi. ? Gdy za oknem szaro i buro, mały powrót do wakacyjnych klimatów bardzo mi się spodobał.

#3 Wilson

Film opowiada o mężczyźnie, który dowiaduje się, że ma nastoletnią córkę, którą nigdy nie poznał. Wraz z byłą żoną wybiera się w podróż. Podczas pokrętnej i szalonej drogi napotykają na niestandardowe wydarzenia i ludzi. Przyznam, że bardzo polubiłam główną postać i choć nie jest to typowa komedia, szczerze polecam.

#4 Ostra noc

https://www.youtube.com/watch?v=XI78OER-ZnQ

Pamiętasz stare kultowe Kac Vegas? Gdy mężczyzn poniosła impreza, skończyło się na tatuażu na twarzy, dziecku w szafie i konflikcie z Mikem Tysonem. Teraz czas by zabalowały panie. Jeśli zastanawiasz się czy przebiły ich szaleństwami, odpowiedź jest jedna:

„Nie zobaczysz na własne oczy to nie uwierzysz”. ?

#5 Babskie wakacje

Na tą komedię trafiłam przypadkiem, okazała się idealna na relaks po całym dniu. Gra tam moja ukochana Goldie Hawn, która jest komediową legendą. Tym razem na ekranie pojawia się z Amy Schumer. Podczas nie do końca planowanych wakacji, matka z córką zostają porwane, co wywołuje lawinę zwariowanych sytuacji. Pomimo przewidywalności, uśmiałam się tak, że pewnie obudziłam wszystkich sąsiadów.

#6 CHiPs: Motopatrol

Ostra komedia w której perwersyjne teksty, to chleb powszedni. Po dodaniu do tego policjanta uzależnionego od seksu, łatwo się domyślić, że zabawnym perypetiom nie ma końca. Choć momentami żałowałam, że nie oglądałam filmu na słuchawkach. ?

Może Cię zainteresować