×
Wirtualna Polska

2 składniki, które z pewnością masz w domu, pomogą Ci w walce z uporczywym cellulitem

Wkrótce lato, a Ty już boisz się odsłonić swoje nogi ze względu na… cellulit? Nie jesteś sama. To problem, który dotyczy aż 80% kobiet, w tym takie gwiazdy jak Kim Kardashian czy Sienna Miller. Oczywiście, wiele osób w najróżniejszy sposób próbuje z nim walczyć, począwszy od specjalnych diet, ziół, a na zielonej herbacie kończąc.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Terapeutka Nataliya Robinson, znalazła jednak własne, tańsze i bardziej efektywne rozwiązanie tego problemu. Wszystko czego będziesz potrzebować do stworzenia specjalnej maski to zaledwie 2 składniki, które najprawdopodobniej znajdziesz w swojej kuchennej szafce! Mowa o sodzie oczyszczonej i miodzie.

Jak twierdzi specjalistka:

Wystarczy połączyć te dwa produkty, a następnie wmasować w nogi. Poprawimy w ten sposób krążenie krwi i wspomożemy przepływ limfy. Soda naturalnie złuszczy skórę, a miód, który jest naturalnym składnikiem, doskonale ją nawilży oraz zmniejszy widoczny cellulit bez obciążania organizmu zbędnymi toksynami i chemikaliami, które znajdują się w większości produktów do pielęgnacji skóry.

Ten naturalny, domowy peeling może zdziałać cuda!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Natalia tłumaczy, że należy wymieszać w małej misce zaledwie jedną łyżeczkę miodu z jedną łyżeczką sody oczyszczonej. Na końcu dodaj trochę wody, aby rozcieńczyć całą konsystencję. Powstałą mieszanką wmasuj intensywnie skupiając się przede wszystkich na nogach, udach, brzuchu i ramionach przez około 2-3 minuty, do czasu, aż obszary na których najbardziej Ci zależy staną się gładkie i zaczerwienione. Najlepiej to zrobić tuż przez prysznicem lub nawet w czasie kąpieli.

Następnie nanieś miód w miejsca, gdzie widoczny jest cellulit. Wklepuj go w nogi przez około 4-7 minut. W ten sposób poprawisz krążenie krwi, a co najważniejsze, złagodzisz wygląd cellulitu!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować