×

Powiększenie biustu bez operacji plastycznej jest możliwe. Wszystko za sprawą koszulki

Ile kobiet marzy o tym aby coś zmienić w swoim wyglądzie? Niektóre z nas chcą mieć mniejszy nos, inne wolałaby być szczuplejsze, a jeszcze inne pragną mieć duży biust. Niestety chirurgia plastyczna jest ryzykowna i dość kosztowna, dlatego wiele osób wciąż szuka prostszych rozwiązań.

W takim przypadku najlepsza jest iluzja optyczna. Dzięki sprytnym trikom możemy osiągnąć naprawdę wiele – nawet powiększyć biust!

Zmiana wyglądu nie musi zająć nam wiele, wystarczy odpowiednie ubranie i nasz biust staje się od razu większy i pełniejszy – a przynajmniej będzie sprawiał takie wrażenie. Taka „sprytna” koszulka została przedstawiona przez jednego z internautów na portalu Reddit. Kobieta na zdjęciu prezentuje białą koszulkę z graficznym nadrukiem czarno-białej siatki.

via GIPHY

Patrząc na nią od przodu, można odnieść wrażenie, że jej biust jest bardzo obfity, jednak kiedy odwraca się i staje bokiem, cała iluzja zostaje ujawniona

reddit.com

Wiele kobiet jest pod wrażeniem „magii”, która sprawia, że ich biust staje się większy, jedyny problem pojawi się, gdy ktoś zapyta dlaczego dzień w dzień ciągle nosi się ten sam T-shirt.

„Nie pozwól, żeby Twoje marzenia był tylko marzeniami!”

Właśnie pod takim hasłem, strona Teezily zachęca do kupna koszulki. Każda z pań, która chciałaby optycznie powiększyć swój biust powinna przeznaczyć około 15 funtów, na zakup T-shirtu.

Internautki już pokochały ten projekt i zastanawiają się kiedy powstanie inny wariant kolorystyczny.

Co sądzisz o takiej koszulce?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij