×

Idealne krzesło dla właścicieli zwierząt, które nie odstępują ich na krok nawet w czasie pracy

Jedno niektórzy z nas zyskali przez pandemię i pracę zdalną: możliwość spędzania większej ilości czasu z naszymi pupilami. Niekiedy może to jednak być uciążliwe. Pewna Szwedka wymyśliła jednak krzesełko, które świetnie się sprawdza w przypadku zwierzaków, które nie chcą się od nas odkleić.

Simone Gertz/YouTube

Salomonowe wyjście?

Simone Giertz stworzyła krzesło biurowe dla zwierząt i właścicieli, które zarazem pozwala być naszym futrzakom tuż obok jak i jednocześnie wygodnie pracować. Całość co prawda wygląda nieco jak coś przeznaczonego dla dzieci, w praktyce jednak  zdecydowanie się sprawdza.

Simone Gertz/YouTube

„Zrób to sam”

Po tym jak Simone podzieliła się swoim pomysłem na Twitterze, zalały ją wiadomości od osób, które same kombinują nad połączeniem pracy i opieki nad pupilem. Jak twierdzi Szwedka, dla wielu osób jest to problem i jej pomysł niejednemu właścicielowi kudłacza przypadł do gustu.

Simone Gertz/YouTube

Krok po kroku

Dziewczyna postanowiła przygotować wideo instruktażowe, gdyby ktoś zdecydował się sam wykonać sobie takie krzesełko. Do tej pory nagranie na YouTube obejrzało ponad 700 000 ludzi (można je znaleźć tutaj).

Simone Gertz/YouTube

Hit czy kit?

Krzesło oferuje zwierzakowi m. in. schody z tyłu, zapewniając mu łatwy dostęp do małego siedziska z boku właściciela. Miejsce do siedzenia dla zwierzaka jest idealne dla małego zwierzaka, chociaż większe zwierzę prawdopodobnie nie byłoby w stanie z niego korzystać.

Simone Gertz/YouTube

Podoba Wam się jej pomysł czy raczej uważacie, że to zupełnie niepotrzebny wynalazek?

31 tatuaży, które zdradzają kto jest największym psiarzem. Powstały z miłości do czworonogów

2 sprytne triki na wiercenie bez pyłu

Źródła: crafty.diply.com

Może Cię zainteresować

zamknij