×

Niezwykły tata skonstruował wyjątkowy fotel bujany do czytania książek trójce swoich dzieci!

Hal Taylor nie jest zwykłym stolarzem. W jego rękach kawałki drewna przeistaczają się w niezwykłe krzesła, które zachwycają kreatywnymi rozwiązaniami.

rodzina
Hal Russell Taylor/Facebook

Wszystko zaczęło się od książek

Mężczyzna mieszka wraz z rodziną w niewielkim miasteczku Stanley znajdującym się w stanie Wirginia (USA). Od zawsze uwielbiał czytać książki swoim dzieciom. Kiedy na świat przyszła jego najmłodsza córka (Rose), pojawił się pewien problem. Jak usiąść z trójką maluchów na jednym fotelu i zatopić się w lekturze? Początkowo ten problem wydawał się nie do rozwiązania. Jednak z czasem w głowie Hala Taylora narodziła się pewna myśl, która doprowadziła do stworzenia wyjątkowego bujanego fotela.

krzesło
Hal Russell Taylor/Facebook

Fotel posiada wyprofilowane siedzisko

fotel
Hal Russell Taylor/Facebook

Majstersztyk stolarstwa

Storytime Rocking Chair to wyjątkowy mebel. W tym fotelu może zasiąść dorosła osoba oraz trójka dzieci. Jest wykonany ręcznie z 262 idealnie dopasowanych do siebie i precyzyjnie wyciętych kawałków drewna.

fotel
Hal Russell Taylor/Facebook

Staranne wykończenia

fotel
Hal Russell Taylor/Facebook

Trzeba przyznać, że mebel robi wrażenie! Podobnie jak jego cena, która waha się między 7000 a 7500 USD. Warto dodać, że Hal Taylor trudni się stolarstwem od 1992 roku i w swoim warsztacie wykonuje także inne modele bujanych foteli.

Co sądzisz o tym fotelu? 

Poznaj pomysłową mamę, która stworzyła wyjątkowe łóżko dla swoich trzech córek.

genialne

Narysuj z dzieckiem trójwymiarową dłoń. To proste!

Źródła: www.boredpanda.com

Może Cię zainteresować

zamknij