Ludzie używają rolki po papierze do zrobienia selfie. Założymy się, że sam tego spróbujesz

Pamiętasz te stare dobre czasy gdy szedłeś to toalety i z nudów czytałeś skład proszku do prania lub szamponu? Jak wiesz, czasy się zmieniają i potrzeby ludzi się zmieniają, przez co do łazienki zabieramy coraz częściej telefony komórkowe.

Obecnie prawie każdy korzysta z telefonu komórkowego siedząc w łazience

unsplash.com

Oczywiście używanie smartfona podczas siedzenia na toalecie to raczej mało higieniczny sposób na zabicie czasu, ale dziś nie zamierzam się w to zagłębiać, a chcę okazać Ci najnowszy hit internetu, o którym mogłeś jeszcze nie słyszeć.

Nowa moda na selfie

Selfie zna każdy – bez względu na płeć czy wiek. Obecnie w sieci pojawiła się nowa moda na zrobienie tego popularnego autoportretu. „Toaletowe Selfie” lub inaczej „Księżycowe Selfie” to hit, który od kilku tygodni krąży po sieci.

Ta niewinna moda jest przezabawna i polega na przyłożeniu rolki po papierze toaletowym do telefonu oraz spojrzenie przez nią wprost w obiektyw przedniego aparatu.

Ważna jest technika – inaczej uzyskasz takie zdjęcie, a nie o to tu chodzi

Jeśli wszystko zrobisz dobrze uzyskasz taki efekt

reddit.com

„Weź rolkę po papierze toaletowym, zrób zdjęcie i udawaj, że jesteś księżycem”

shared.com

Zdjęcia internautów zrobione przez rolkę coraz częściej pojawiają się w sieci i trzeba przyznać, wyglądają naprawdę zabawnie. Jedyne co mnie zastanawia to czy faktycznie osoba robiąca selfie, w momencie kliknięcia migawki faktycznie siedzi na toalecie, ale szczerze powiedziawszy… chyba nie chcę tego wiedzieć!

reddit.com

Nie którzy zamiast siebie, wolą sfotografować swoje koty, ale nie ma co się dziwić, sztuka zrobienia perfekcyjnego zdjęcia jest naprawdę trudna!

shared.com

Co myślisz o modzie na księżycowe selfie? Podejmiesz się wyzwania i zrobisz sobie podobną fotografię?

Źródło: shared.com | Fotografie: instagram.com, instagram.com