Kategorie Zagadki

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Podobno istnieje silne powiązanie między naszymi cechami fizycznymi, a naszym charakterem. Być może jeszcze nie rozumiemy tego połączenia, ale faktycznie kształty naszych dłoni czy długość naszych palców odgrywają wielkie znaczenie w kwestii tego jak postrzegamy siebie samych oraz jak widzą nas inni.

Czy wiedziałeś, że istnieje aż 5 różnych rodzajów kciuków? Spójrz teraz na swój prawy kciuki i sprawdź co oznacza jego kształt!

#1 – typ A – Górna część palca jest większa niż dolna

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Jeśli masz taki kształt kciuki, jesteś osobą bardzo ambitną. Nie lubisz przeciętności i zawsze starasz się wykonać swoje zadania jak najlepiej. Wspinanie się po szczeblach drabiny sukcesu jest częścią Twojej osobowości – nawet jeśli jesteś spokojny i cichy, w głowie obmyślasz plan jak zdobyć kolejne osiągnięcia i wspiąć się na szczyt. Co więcej, jesteś osobą która może popaść w obsesję na temat swoich pragnień. Twoim celem jest osiągnięcie sukcesu, jednak nie jesteś typem, który będzie nadmiernie przechwalał się na temat swoich osiągnięć. Jesteś raczej wdzięczny i pokorny. To połączenie pokory i siły sprawia, że jesteś dobrą osobą.

#2 – typ B – dolna część kciuka jest większa niż górna

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Jeśli Twój kciuk ma taki kształt, oznacza to że jesteś osobą która mocno stoi na nogach. Jesteś spokojny, opanowany, a co najważniejsze – opiekuńczy. Nie składasz dużych obietnic jeśli wiesz, że nie dasz rady ich spełnić. Twoja osobowość sprawia, że cieszysz się nawet z najmniejszych rzeczy. Znajdujesz radość i szczęście w rzeczach, których nie doceniliby inni. Nie zmieniaj się i nigdy nie zapominaj okazywać swojej wdzięczności tym, którzy pomogli Ci dotrzeć w to miejsce gdzie teraz jesteś. Dla Ciebie ważniejsza jest przyjaźń i miłość niż pieniądze i sukcesy.

#3- typ C – obydwie części są równe

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Jeśli twój kciuk pasuje do tej kategorii, prawdopodobnie jesteś osobą, która zawsze dąży do równowagi. W swoim życiu cenisz harmonię i zawsze chcesz mieć przy sobie swoich bliskich. Jesteś mocno napędzany przez teorię podobną do teorii ying i yang. W złych rzeczach zawsze starasz się odnaleźć dobro. Znajdujesz piękno codziennych sytuacji pomimo wielu kłopotów, z którymi musisz się zmierzyć i zawsze znajdziesz sposób, aby iść do przodu. Twoje życie opiera się na harmonii fizycznej, duchowej i emocjonalnej, a tego zazdrości Ci wiele osób.

#4 – typ D – wygięty kciuk

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Jeśli masz bardzo elastyczny kciuk, jesteś osobą, która jest wyjątkowo dobra w dostosowywaniu się do różnych sytuacji. Przede wszystkim jesteś typem, który potrafi przetrwać wszystko i potrafisz uświadomić sobie, że coś się zmieniło i Ty także musisz się zmienić. Tak samo możesz zaakceptować nowe informacje i szybko zmienić swoją opinię na podstawie tych faktów. Nasz otwarty umysł i zmieniasz postawę i zachowanie, gdy jest to potrzebne do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jest to rzadka cecha i oferuje większą szansę na przeżycie nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

#5 – typ E – mało giętki kciuk

Kształt kciuka odzwierciedla pewne cechy Twojej osobowości

Tymczasem, jeśli masz sztywny kciuk, który nie jest giętki, może to oznaczać, że masz osobowość, która jest dominująca i jesteś osobą upartą. Jesteś kimś, kto dotrzymuje słowa i rzadko łamie obietnice. Jesteś bezpośredni i nie chcesz zbyt wiele zmieniać, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli ustalisz sobie dany kurs, trudno jest Cię przekonać do innych rzeczy. Co więcej, jesteś osobą, której można zaufać – jesteś świetną osobą jako słuchacz i rozmówca. Twoja lojalność, podobnie jak Twoja osobowość, jest godna podziwu i jesteś pewny swoich decyzji. Twój upór może być postrzegany jako błogosławieństwo, ponieważ inni uważają, że wszystkie Twoje pomysły są dobrze przemyślane.

I jak? Sprawdziło się? 🙂