×

Kształt paznokci zdradza wiele sekretów na Twój temat. Brzmi dziwnie, ale się sprawdza!

Słyszałam już wiele teorii odnośnie czynników, które zdradzają sekrety na temat naszej osobowości. Podobno kolor oczu, kształt nosa, a nawet długość włosów mówią wiele o naszym charakterze. I jak się okazuje to nie koniec.

Wiele na nasz temat mówią również nasze paznokcie, a mianowicie ich konkretny kształt. Zresztą sama się o tym przekonaj i sprawdź co dziś dla ciebie przygotowałam!

#1 Pionowe i długie

Jesteś kreatywną osobą, która ma bardzo bogatą wyobraźnię. Ponadto masz romantyczną duszę. Uwielbiasz towarzystwo innych osób. Ludzie w Twojej obecności czują się komfortowo i swobodnie. Potrafisz dogadać się praktycznie z każdym. Jesteś również bardzo szczegółową osobą, dlatego też każdy detal jest dla Ciebie bardzo ważny. Gdy w coś się angażujesz, robisz to w 100%.

#2 Poziome i szerokie

Przede wszystkim jesteś bardzo uczuciową osobą, która chce dla innych jak najlepiej. Jednocześnie nie boisz się być brutalnie szczera, kiedy wymaga tego sytuacja. Uważasz, że prawda jest najlepszym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Twoi znajomi bardzo cenią tę cechę i doskonale wiedzą, że w razie potrzeby zawsze im pomożesz. Dokładnie wiesz czego chcesz od życia i nie boisz się dążyć do celu. Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi.

#3 Okrągłe

Nie próbujesz nikogo naśladować i gonić za czymś nieuchwytnym. Nie robisz nic na siłę, po prostu żyjesz w zgodzie z własną naturą. Jesteś spokojną i zrelaksowaną osobą, która jest zadowolona z tego jak wygląda jej codzienność. Nie udajesz nikogo innego. Lubisz podejmować racjonalne i logiczne decyzje, kontrolujesz również swoje emocje. I choć być może nie masz zbyt wielu znajomych, otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy są przy Tobie na dobre i złe.

#4 Kwadratowe

Jesteś odważną i wytrwałą osobą, która nie boi się ryzyka, dlatego też jesteś urodzonym liderem. Jeśli chodzi o sprawy służbowe, jest w Tobie dużo powagi i wszystko bierzesz na serio. Nie lubisz bałaganu i zamieszania. Szanujesz innych ludzi. Jednocześnie potrafisz rozpoznać intencje innych ludzi, dlatego nie łatwo Cię oszukać. Prywatnie, jesteś zabawną i towarzyską osobą, dla której bardzo ważna jest zarówno rodzina, jak i przyjaciele.

#5 Trójkątne

Ten kształt paznokci jest charakterystyczny dla geniuszy. Jesteś więc bardzo pomysłową i twórczą osobą, która jednocześnie dąży do perfekcji. Twoje pomysły są oryginalne i ponadprzeciętne, zawsze wyprzedzasz innych pod tym względem. W związku z tym szybciej jesteś w stanie podejmować decyzje i osiągać swoje cele. Wiele osób postrzega Cię jako fascynującą zagadkę.

#6 Migdałowe

Jesteś miłą i uczciwą osobą. Lubisz kontakt z ludźmi, a dla swoich przyjaciół jesteś prawdziwą opoką. Niezależnie od okoliczności, zawsze oferujesz im swoją pomoc i wsparcie. Zawsze starasz się mówić prawdę, a jednocześnie potrafisz dodać otuchy osobie w potrzebie. Świetnie radzisz sobie z trudnymi sytuacjami i nie boisz się stawić czoła największym przeszkodom.

#7 W kształcie miecza

Jesteś ambitną i pracowitą osobą, która nie boi się wyzwań. Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele. Jednocześnie jesteś indywidualistą, który potrafi przystosować się do danej sytuacji. Dla innych jesteś jedną wielką inspiracją. Doceniają i podziwiają Twoją pracowitość, uwielbiają również Twoje towarzystwo.

A jak to wygląda w Twoim przypadku? Znalazłaś opis, który pasuje do Ciebie? Jeśli tak, koniecznie daj mi o tym znać. Artykułem nie zapomnij podzielić się również ze swoimi bliskimi.

 

Wybrane dla Ciebie

21 kobiet, których manicure wymknął się spod kontroli. Najdziwniejsze pomysły na paznokcie

Czasami wizyty w salonach kosmetycznych nie należą do udanych. W końcu nigdy nie możemy być pewni, jakie umiejętności posiada manicurzystka. Niektóre z nich jeszcze wiele muszą się nauczyć. 😉 A czasami pomysły kobiet na swoje paznokcie przechodzą wszelkie granice, ale nawet przeciętne manicurzystki starają się im podołać… 1. Paznokcie, które otworzą każdy zamek i odkręcą butelkę […]

Księżna Kate nie może decydować o wyglądzie tej części ciała. Ma zakaz narzucony z Pałacu

Księżną Kate zna chyba każdy. Już od dawna uchodzi za ikonę stylu. Wiele kobiet śledzi jej stylizacje, aby później inspirować się nimi. Różne kreacje, wymyślna biżuteria, a paznokcie? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos) Księżna zawsze jest nienagannie ubrana, a jej stroje są zgodne z królewską etykietą. Kate nie stroni […]

Której osobie pomożesz jako pierwszej? Twoja decyzja odzwierciedla Twój charakter

W życiu często stajemy przed ciężkimi wyborami i każdego dnia musimy podejmować ważne decyzje. To na co się decydujemy w pewnym sensie pokazuje jakimi jesteśmy osobami, jaki mamy charakter i jakie jest nasze podejście do życia. Dlatego popatrz na poniższy obrazek i zdecyduj, której osobie pomógłbyś najpierw. Twój wybór zdradzi Ci pewne informacje na temat […]

Jeden obrazek wystarczy by określić Twoją osobowość. Diagnoza w mgnieniu oka

Lubisz psychotesty i quizy osobowościowe? Ten jest naprawdę bardzo krótki, lecz może Ci zdradzić szczegóły dotyczące Twojego charakteru. Być może wcześniej spotkałeś się już z tym obrazkiem, a może widzisz go po raz pierwszy – tym lepiej. Szybko popatrz na poniższy obraz i powiedz co zauważyłeś! Jakie zwierzę widzisz? Kaczka Jeśli zauważyłeś kaczkę oznacza to, […]

Zwierzę, które zobaczysz na obrazku jako pierwsze, świadczy o Twojej osobowości

Widzieliście kiedyś film, w którym lekarz psychiatra pokazywał pacjentowi obrazek, a ten miał powiedzieć, co na nim widzi lub podać pierwsze skojarzenie z nim? Dziś mam dla Was test, który ma podobne zasady. Ciekawi? 🙂 Przyjrzyjcie się obrazkowi, byle nie za długo i odpowiedzcie na jedno pytanie: Jakie zwierzę dostrzegasz na tym rysunku jako pierwsze? […]

10 naturalnych sposobów na wzmocnienie paznokci. Manicurzystki Ci tego nie powiedzą!

Nie zależnie od tego czy używasz lakierów do paznokci czy też nie, czy Twoje paznokcie są długie czy krótkie, błyszczące czy matowe, w migdał czy kwadratowe, to na pewno chcesz żeby były zdrowe i piękne. Jak w takim razie w codziennym życiu, gdzie płytka paznokcia jest narażona na zanieczyszczenia, środki chemiczne oraz toksyny, sprawić aby […]