×

Miejsce, które zajmujesz, wsiadając do Ubera, świadczy o Twojej osobowości

Testy osobowości pozwalają nam dowiedzieć się więcej na temat tego kim jesteśmy, tego jaki pogląd na świat mamy oraz tego jak traktujemy innych ludzi. Okazuje się, że to które miejsce zajmujemy, gdy zamówimy taksówkę czy Ubera, może zdradzać informacje na temat naszych cech charakteru oraz osobowości. Jesteś gotowy dowiedzieć się kim tak naprawdę jesteś? Zaczynamy!

Zobacz poniższy obrazek i zastanów się, które miejsce zajmujesz wsiadając do samochodu

test psychologiczny
freepik.com

Które miejsce zajmujesz wsiadając do Ubera?

1 – Miejsce obok kierowcy

pixabay.com/

Jesteś osobą otwartą, towarzyską i bardzo pewną siebie. Lubisz poznawać nowe osoby i nie przeszkadza Ci zmiana otoczenia, ponieważ szybko potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji. Siadając obok kierowcy jesteś świadomy, że całą drogę będziecie rozmawiać. Dużo mówisz i czasami zachowujesz się jak pępek świata – pamiętaj, że to nie ty zawsze musisz być w centrum uwagi! Jeśli jesteś osobą wysoką, wybierasz to miejsce również po to aby było Ci wygodnie lub ze względu na chorobę lokomocyjną i nie chcesz żeby było Ci niedobrze.

2 i 4 – Miejsca przy drzwiach

freepik.com/

Nie lubisz siadać z przodu, ponieważ zdarza Ci się wątpić w swoją pewność siebie. Dodatkowo cenisz sobie prywatność, wygodę i komfort, a do dostarcza Ci miejsce przy drzwiach. Lubisz ludzi, jednak nie dopuszczasz do siebie zbyt wielu nowych osób. Często wpadasz w zadumę i nie lubisz, gdy ktoś Ci wtedy przeszkadza. Wolisz spędzać czas sam na sam ze swoimi myślami. Siadając na tylnym prawym siedzeniu, traktujesz Ubera jak taksówkarza, czasami rozmawiasz z kierowcami, ale musisz mieć dobry dzień, aby rozmowa się „kleiła”. Z kolei jeśli siadasz za kierowcą oznacza to, że jesteś osobą skupioną na sobie, nie lubisz poznawać obcych, a kierowcę traktujesz jak szofera.

Dodatkowo, jazda za kierowcą może być bezpieczniejsza, ponieważ w trakcie wypadku naturalnym odruchem jest osłonięcie się od zagrożenia.

3 – Miejsce na środku tylnego siedzenia

freepik.com/

Jeśli jedziesz w pojedynkę i zajmujesz to miejsce, oznacza to iż jesteś osobą frywolną i zabawową. Zdarza Ci się być lekkomyślnym. Twoją domeną jest „carpe diem”. Jednak jeśli zajmujesz to miejsce, gdy jedziesz ze znajomymi, oznacza to, że często nie potrafisz postawić na swoim i łatwo Tobą manipulować. Często potrafisz poświęcić się dla innych, nie patrząc na swój komfort.

Które miejsce najczęściej zajmujesz wsiadając do taksówki czy Ubera? Daj nam znać!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij