×

Prawdziwa chatka Kubusia Puchatka na dwa wyjątkowe dni otworzyła się dla turystów!

Wszyscy kojarzą chatkę Kubusia Puchatka i stumilowy las z klasycznej disneyowskiej animacji, ale niewielu wie, że chatka i las istnieją naprawdę. Pod koniec września dwie rodziny na jedną noc miały okazję zamieszkać w domu swego ulubionego misia.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Jedyna taka okazja

Chatka Kubusia Puchatka to miejsce stworzone przez byłego pracownika Disneya, który był współodpowiedzialny za powstanie animacji. Do tej pory była jego prywatnym azylem, ale z nieznanych bliżej powodów na dwa wyjątkowe dni postanowił wynająć je turystom na popularnej stronie Airbnb.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Misie-ptysie

24 i 25 września dwie rodziny miały okazję spędzić tam noc, a w dzień przejść się po Stumilowym Lesie (w tej roli wystąpił las Ashdown, cała posiadłość położona jest w miejscowości Nutley w Wielkiej Brytanii), pobawić się w misie-ptysie, w które Puchatek grał ze swymi przyjaciółmi i spróbować lokalnych wypieków sporządzonych na miodzie.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

„To było wyjątkowe!”

Domek z zewnątrz jest pieczołowitym odwzorowaniem oryginalnej chatki Kubusia z animacji. Wewnątrz natomiast znajdują się łóżka zdolne pomieścić łącznie 6 osób i meble oddające klimat mieszkania słynnego misia. Jak napisał w recenzji jeden z dwóch szczęśliwców, któremu udało się wynająć miejsce było to niesamowite, totalnie magiczne przeżycie, jedno z tych, które zdarzają się raz na całe życie.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Chcielibyście mieć możliwość nocowania w chatce Kubusia?

15 zdjęć fałszywych cieni, które nawet w pochmurny dzień nie znikają z chodników

Dekoracje i ozdoby: Świecące galaktyczne słoiki

Źródła: www.airbnb.pl

Może Cię zainteresować

zamknij