×

Tata dał mu kilka desek. To, co z nich zrobił… Genialne!

Łatwo można przeoczyć rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nam nieprzydatne. A przecież wiele takich elementów można wykorzystać i jak się okazuje, można to zrobić w bardzo kreatyny sposób, a co za tym idzie uzyskać niesamowite efekty!

Wiem, na początku może i trudno w to uwierzyć, ale już za chwilę przekonacie się, że nie zwariowałam. Zobaczycie, że aby stworzyć ciekawy i ładny zarazem mebel, w tym konkretnym przypadku urocze łóżko dla psa, wcale nie potrzeba wielu materiałów i dużych środków finansowych.

Poniżej zobaczycie projekt jednego z użytkowników serwisu Imgur, który z kilku kawałków drewna sosnowego stworzył coś niesamowitego. Mężczyzna posługujący się nickiem oryarimi wykorzystał drewno, które zostawił mu ojciec.

Mężczyzna postanowił stworzyć specjalne łóżko dla swojego dwuletniego pupila. I muszę przyznać, że pies wabiący się Jacky na pewno jest zadowolony z efektów niesamowitego  projektu.

lozko-dla-psa (1)

Użytkownik „oryarimi” pomysły na budowę niesamowitego łóżka dla swojego pupila znalazł w sieci. Mężczyzna postanowił zbudować oryginalny mebel, z którego mógłby korzystać dwuletni Jacky.

W swoim projekcie nasz bohater wykorzystał sosnowe deski, które otrzymał od swojego ojca. Na pierwszy etap jego prac składało się pocięcie desek na mniejsze kawałki.

lozko-dla-psa (2)

Choć podstawa początkowo przypominała zwykłą skrzynię, to tylko pozory. Ten projekt z pewnością nie można określić mianem „zwyczajny”, czy „standardowy”.

lozko-dla-psa (3)

Na tym etapie połączył wszystkie potrzebne kawałki drewna, tworząc boki i dno łóżka.

Nie wszystko poszło tak gładko, jak planował: boki przechylały się, a pomiędzy kawałkami drewna powstały szczeliny.

lozko-dla-psa (4)

Ale nie martwcie się! Nasz kreatywny rzemieślnik kupił duże wiertło na eBay-u za ok. 12 zł, dzięki czemu naprawił drobne błędy.

lozko-dla-psa (5)

Następnie utworzył główną konstrukcję łóżka i dodał nawet mały stopień, do którego zostały wmontowane miski na karmę i wodę.

lozko-dla-psa (6)

Potem zbudował balustradę z małych kawałków drewna i przymocował ją dookoła górnej części łóżka.

lozko-dla-psa (7)

I choć nasz bohater miał trochę kłopotów z wycięciem otworów, w których miała znaleźć się miska na jedzenie i wodę, improwizował, aż udało mu się uzyskać zamierzony efekt.

lozko-dla-psa (8)

Następnie przyszedł czas na nałożenie farby i lakieru.

lozko-dla-psa (9)

Moim zdaniem Jacky jest zachwycony swoim nowym łóżkiem, a Wy co myślicie? Podoba Wam się ten projekt? Jeśli tak, nie zapomnijcie podzielić się nim ze swoimi znajomymi!

Może Cię zainteresować

zamknij