×

Kupił 7 szafek kuchennych w sklepie IKEA i zrobił z nich coś w sypialni swojej córki. Ale kreatywne!

Chris Heider postanowił zrobić coś specjalnego z myślą o swojej córce. I muszę przyznać, że plan ten udało mu się zrealizować w 100%. Po prostu zachwycający projekt!

W poniższym filmie, Chris pokazuje nam cały proces powstawania wyjątkowego łóżka. Nie jesteśmy pewni, czy Chris wpadł na ten pomysł sam, czy też widział go już wcześniej, ale niezależnie od tego, należy dodać, że to rozwiązanie jest genialnym sposobem na połączenie funkcji łóżka z przechowywaniem rzeczy.

Co więcej, projekt ten nie wiązał się z ogromnymi kosztami, wszystkie wydane środki nie przekroczyły 2 tys. zł, z czego ok. 1400 zł to koszt związany z zakupem potrzebnych szafek.

Film, który zaraz zobaczysz, stanowi doskonałą instrukcję jak krok po kroku stworzyć pomysłowe łóżko. W nagraniu Chris tłumaczy poszczególne etapy projektu, którego wykonanie w sumie zajęło ok. 6 godzin. Oczywiście przydały się tu umiejętności mężczyzny oraz niezbędne narzędzia.

Należy również podkreślić, że przy realizacji projektu pomogła córka Chris’a, dzięki czemu tata i jego ukochane dziecko spędzili wspólnie czas, a dziewczyna poznała cały proces powstania oryginalnego łóżka.

Musisz przyznać, że efekt wspólnych prac ojca i córki robi wrażenie. Tego typu rozwiązanie ma wiele ciekawych i użytecznych funkcji. Nie można również pominąć faktu, że całość prezentuje się niesamowicie!

Może Cię zainteresować

zamknij