×

Rozmasowała sobie stopy przed snem w ściśle określony sposób. Nie do wiary, co wydarzyło się rano

Współczesna medycyna przeszła bardzo długą drogę i wiele się zmieniło na przestrzeni wieków. Teoretycznie istnieją lekarstwa, które pomogą Ci w większości chorób. Tylko powstaje pytanie, czy jest sens za każdym razem sięgać po tego typu medykamenty?

Szukając odpowiedzi, ludzie rozwinęli dziedzinę, która nazywa się refleksologią i zajmuje się alternatywnym postrzeganiem chorób i zupełnie innym podejściem do tematu zdrowia.

Terapia polega na umiejętnym uciskaniu miejsc różnych części ciała, w tym przypadku na stopach.

Okazuje się, że to rozwiązanie skutecznie łagodzi stres i ból.

a

Przyciskając odpowiednie miejsca, zwiększamy przepływ krwi do różnych części w organizmie. Refleksologia w szczególności koncentruje się na stymulowaniu punktów, które pomagają regulować i łagodzić nieprawidłowości. Jako istoty ludzkie, mamy ogromną sieć nerwów – ponad 15000, które to łączą się z różnymi częściami naszego ciała.

Wykonując masaż stóp, nie musisz robić tego w specjalistycznej klinice. Możesz zająć się tą terapią w domowym zaciszu. Wystarczy, że znajdziesz trochę czasu, chęci i nie będziesz podchodzić do tego sceptycznie. Najpierw warto spróbować, aby później móc wyrazić zdanie na ten temat.

Nic nie tracisz i nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać! Pomyśl o uldze, którą przyniesie Ci masaż… Prawda, że może być fajnie?

Strategiczne punkty powiązane z Twoimi organami. Masaż tych miejsc sprawi, że poczujesz ulgę i zmniejszysz ból.

1 kopia

Może Cię zainteresować

zamknij