×

Maść ichtiolowa usuwa białe pryszcze w kilka dni

Są bolesne, trudno je ukryć i bardzo często powodują opuchliznę w okolicach brody i żuchwy. Bolesne i nieestetycznie wyglądające guzki mogą przytrafić się każdej każdemu. Jeśli wiesz o czym mowa, koniecznie przeczytaj ten wpis do końca!

Opisany problem to nic innego, jak zmiany naciekowe. Niestety, w porównaniu do zwykłych, biało zabarwionych pryszczy, nie da się ich wycisnąć. Powód? Stan zapalny rozwija się głównie pod skórą, przez co ciężko się ich pozbyć. Na szczęście na to też jest sposób

forumdermatologiczne.pl

Okazuje się, że rozwiązanie niekorzystnych zmian na naszej skórze w postaci gulki jest w zasięgu ręki, a kosztuje zaledwie… 2 złote!

Zobacz także: Naturalne sposoby dzięki którym zlikwidujesz zaskórniki

Właśnie tyle kosztuje maść ichtiolowa, której zawartość wspomaga i znacznie przyśpiesza rozwiązywanie podskórnych problemów. Działa przeciwzapalnie, ułatwia uchodzenie ropy i hamuje rozwój drobnoustrojów

maść ichtiolowa
Apteka Gemini

Maść ichtiolowa – jak stosować

Maść należy nakładać punktowo. Ze względu na jej ciemne zabarwienie i dość nieprzyjemny zapach, najlepiej aplikować ją przed pójściem spać. Kiedy już naniesiesz ją na skórę, warto rozważyć zaklejenie guzka niedużym plasterkiem, aby maść ichtilowa pozostała na swoim miejscu. Poprawa powinna być widoczna już kolejnego dnia!

Mimo, że używałam wielu leków w maści na receptę przepisanych na takie grudki, to zauważyłam, że ten prosty specyfik jest nieoceniony – zwłaszcza wtedy, gdy te grudki są już bliżej naskórka. Ropa szybko zbiera się pod skórą i nawet czasem skórka sama pęka i bez wyciskania można się pozbyć „dziada” – pisze florka_ na wizaz.pl.

Słyszałaś wcześniej o metodzie zwalczania białych pryszczy dzięki tej maści? Stosujesz maść ichtiolową? Daj nam znać!

Może Cię zainteresować