×
Wirtualna Polska

Tania maść z apteki sprawi, że Twoje stopy będą miękkie i zadbane. Kosztuje 3 zł

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się skarpety złuszczające. Niestety ich ceny są dość wysokie i nie zawsze produkt spełnia nasze oczekiwania. Ale od czego są tanie zamienniki, prawda?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tym razem skupimy się na aptecznej maści, która kosztuje niewiele ponad 3 złote i naprawdę może zdziałać cuda!

Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, co przekłada się także na zastosowanie tego produktu. Według tego, co jest napisane w ulotce maść na odciski, powinno się stosować właśnie w tym celu, ale świetnie sprawdza się na zrogowaciałe miejsca na stopach (pięty czy miejsca wokół palucha). Nie należy jednak stosować maści na całe stopy, a nakładać ją punktowo, nałożyć skarpetkę i pójść spać. Najlepiej stosować codziennie przez 4-6 dni. Skóra będzie się złuszczać, co jest normalnym procesem.

Cudowny produkt za 3 złote

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Istotne jest to, aby nie nakładać maści na zdrowe stopy, bo można zrobić sobie krzywdę. Stosuj tylko w przypadku, gdy faktycznie narzekasz na nadmierną skórę w okolicy pięt czy palucha. Przed zastosowaniem warto także przeczytać ulotkę, co znacznie ułatwi aplikację.

Skład:

  • żółta wazelina
  • lanolina
  • kwas salicylowy
  • kwas mlekowy

Miękka i przyjemna w dotyku skóra

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
www.doz.pl

www.doz.pl

Prosta czynność, która przynosi spektakularne efekty już po kilku dniach stosowania. Później można ją powtarzać w razie potrzeby, ale szybko zorientujecie się, że efekt utrzymuje się naprawdę długo. Do tego nie złuszcza się zdrowa skóra, a jedynie partie, które są problematyczne.

Czyżby był to produkt wszech czasów do pięt? Macie doświadczenia związane z tą maścią?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować