×

W końcu pozbędziesz się zaskórników raz na zawsze. Wystarczą 2 składniki, które na pewno masz w domu

Zazwyczaj występują na nosie albo na brodzie: zaskórniki. Problem, który nie tylko dotyczy dzieci i młodzieży. Borykają się z nim także dorośli. Walka z małymi czarnymi kropkami na twarzy jest kłopotliwa, ponieważ bardzo ciężko pozbyć się wągrów raz na zawsze.

Najczęściej są widoczne w tzw. strefie T (czoło, nos, podbródek), gdzie wytwarzana jest największa ilość sebum. Osadza się w porach i je zatyka, tworząc zaskórniki.

Jak temu zapobiec?

Zaskórniki nie wyglądają estetycznie i ciężko się ich pozbyć.

1

Nie jest wskazane, aby zabierać się samemu za ich wyciskanie, ponieważ w bardzo łatwy sposób można sprawić, że dojdzie do zapalenia, czego rezultatem będą dojrzałe pryszcze.

Dlatego lepiej robić coś, co faktycznie jest skuteczne i bezpiecznie. Co takiego? Dzięki 2 prostym składnikom wyczarujesz maskę, która daje natychmiastowe rezultaty, a przy regularnym stosowaniu wągry znikną na zawsze!

2

Będziesz potrzebować żelatynę i mleko.

3

Małą saszetkę żelatyny wsyp do miseczki.

4

Do tego dodaj 2 łyżki mleka.

5

Wszystko ze sobą dokładnie wymieszaj.

6

Musi powstać zawiesina o spójnej konsystencji.

7

Maska powinna mieć konsystencję płynniejszą od jogurtu.

Mieszankę włóż do mikrofalówki na 30 sekund. Po wyciągnięciu sprawdź palcem, czy maska nie jest za gorąca – w końcu nakładasz ją na twarz!

8

Jeśli temperatura jest odpowiednia, możesz zacząć nakładać ją na twarz. Omijaj okolice oczu i ust. Po 15 minutach możesz ją ściągnąć.

9

Sam zauważysz, że na masce widać wągry. Efekt powala!

Po paru minutach po zmyciu nałóż na skórę krem, aby ją nawilżyć i ukoić, ponieważ żelatyna wysusza skórę. Spróbuj sam, a zobaczysz, że zaskórniki stopniowo będą znikać z Twojej twarzy.

10

Może Cię zainteresować

zamknij