×

Wykorzystując stary stojak na noże, stworzyła coś niesamowitego. Też taki chcę!

Każdy rodzic zgodzi się ze mną, że utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym nie jest wcale łatwym zadaniem. Mnóstwo zabawek, książek, przyborów szkolnych i ubrań, może wprowadzić nie lada zamieszanie w pokoju naszej pociechy, która nie ma co ukrywać, zamiast poświęcać czas na porządki, wolałaby go spożytkować w przyjemniejszy sposób, jak chociażby spotkanie z rówieśnikami.

Blogerka Serena Appiah, prezentująca na stronie Thrift Diving ciekawe, oryginalne i wręcz genialne projekty, które możesz wykonać własnoręcznie w zaciszu swojego domu, znalazła rozwiązanie, które powinien poznać każdy rodzic.

Otóż kreatywna kobieta wykorzystując przedmiot, który można znaleźć niemal w każdym domu, czy też w sklepie z używanymi artykułami, stworzyła niesamowity organizer.

Ten projekt jest po prostu genialny. Prosty, nie wymaga zbyt wiele pracy, a zarazem jest bardzo oryginalny i efektowny. Po prostu musisz to zobaczyć!

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (1)

Z relacji Sereny wynika, że kobieta została zainspirowana stworzeniem oryginalnego projektu dla swoich dzieci podczas wizyty w sklepie z używanymi artykułami.

„Przechodziłam obok stojaków na noże i poczułam przypływ inspiracji. Po prostu wiedziałam, że muszę go kupić. I jestem zadowolona, że tak właśnie zrobiłam.”

Jeden z tych starych stojaków na noże stał się organizerem, w którym można przechowywać kredki i inne materiały dla dzieci.

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (2)

Na początek pomalowała cały stojak na niebiesko.

Następnie, za pomocą wiertarki wywierciła w szczelinach, w których kiedyś przechowywane były noże, odpowiedniej wielkości otwory, tak by zmieściły się w nich kredki.

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (3)

Potem kobieta dodała do stojaka uchwyty do pędzli i nożyczek. Zaś do wykończenia całości wykorzystała taśmę dekoracyjną.

Czy kiedykolwiek widziałaś równie uroczy organizer?

Na blogu Sereny możesz znaleźć wszystkie potrzebne informacje, aby stworzyć takie cudo.

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (4)

Jak się okazuje, istnieje kilka innych twórczych sposobów, aby przekształcić stary stojak na noże.

Jenny z Refresh Living wykorzystała przedmiot kuchenny jako organizer na nici.

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (5)

Z kolei na blogu Such Is This znajdziesz projekt na genialny organizer biurowy.

metamorfoza-starego-stojaka-na-noze (6)

Wykorzystując kreatywne pomysły możesz jednocześnie dać drugie życie swojemu stojakowi na noże. W tym przypadku wcale nie musi on zmienić kompletnie swojego przeznaczenia, a jednocześnie będzie się całkiem nieźle prezentował.

A Tobie jak podoba się takie wykorzystanie stojaka na noże? Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu poniżej.

Może Cię zainteresować

zamknij