Wybudował w ogrodzie szopkę dla żony. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi, kiedy przeszła próg - Genialne
×
Wirtualna Polska

Wybudował w ogrodzie szopkę dla żony. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi, kiedy przeszła próg

Pewnie niejednokrotnie słyszałeś określenie „męska jaskinia”. Już za chwilę zobaczysz, że istnieje również kobiecy odpowiednik takiego miejsca. Własną wersję kobiecego azylu stworzył bohater dzisiejszego wpisu dla ukochanej kobiety. Kiedy zobaczysz to, co udało się osiągnąć zaniemówisz z wrażenia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Alan Parker z Semmes postanowił zbudować niezwykłe miejsce dla swojej ukochanej żony, Teani. Z myślą o kobiecie swojego życia, postanowił stworzyć azyl, w którym mogłaby odpocząć i cieszyć się niczym niezakłóconym spokojem.

Szopa ogrodowa licząca 13 m² stała się dla Teani przydomowym rajem, gdzie bez konieczności opuszczania własnej posesji, może udać się na krótkie wakacje w każdej chwili.

Nie muszę chyba dodawać, że niespodzianka od razu przypadła do gustu kobiecie, która całą historię opublikowała na Hometalk.

Paleta kolorów pastelowych dodaje odpowiednią ilość słodyczy od zewnątrz, a rollwerk nadaje kobiecego charakteru całej konstrukcji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

metamorfoza-szopy-ogrodowej (1)

Parker napisała, że mąż rozpoczął całe przedsięwzięcie wiosną ubiegłego roku. Początkowo konstrukcja przypominała zwykłą szopę ogrodową.

metamorfoza-szopy-ogrodowej (2)

Alan budując niespodziankę dla swojej żony, zrobił wszystko, aby była ona idealna. W projekt włożył całe swoje serce.

metamorfoza-szopy-ogrodowej (3)

To jest widok z kanapy. Dzięki dużym oknom może cieszyć się słońcem leżąc, a nawet zdrzemnąć się i jednocześnie czuć jego ciepłe promienie.

Oczywiście, Alan zainstalował również ogrzewanie, które pozwala jej regulować temperaturę w szopie, bez względu na sezon.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

metamorfoza-szopy-ogrodowej (4)

Zgodnie z zewnętrznym wyglądem szopy, Parker również wnętrze urządził w stylu shabby chic.

Wystrój to połączenie zabytkowych znalezisk, takich jak lampa wodna w kącie oraz elementy wykonane własnoręcznie, takie jak obicie kanapy.

metamorfoza-szopy-ogrodowej (5)

Olśniewający żyrandol dodaje elegancji, a także zapewnia wystarczającą ilość światła do czytania.

metamorfoza-szopy-ogrodowej (6)

Ten stolik i talerze są również antykamii a dekoracyjne ciasta są w rzeczywistości wykonane z gąbki. Co za słodki i twórczy sposób, aby połączyć kolorystykę!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

metamorfoza-szopy-ogrodowej (7)

Ten antyczny fotel służy jako coś więcej niż tylko ozdoba. Według Parkera, idealnie wpasowuje się w stylistykę budowli.

metamorfoza-szopy-ogrodowej (8)

Konstrukcja Parkera zdobywa ogromną popularność w sieci i z pewnością wywołała zazdrość wśród wielu kobiet. Jeśli Tobie również podoba się ten projekt, udostępnij go swoim znajomym!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować