×

Kobieta samodzielnie wybudowała 20m2 dom. Jego wnętrze spodoba się każdemu

Czasami w życiu każdego z nas przychodzi chwila zwątpienia. Myślimy, że nie nadajemy się do niczego, nie jesteśmy zadowoleni z pracy, mieszkania czy związków. Mimo to najważniejsze jest, aby się nie załamywać. Tak właśnie zrobiła Michelle Boyle, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wywrócić swój świat do góry nogami.

Kobieta wynajmowała bardzo małe mieszkania za 1,500 dolarów miesięcznie. Jej zarobki w kawiarni starczały tylko na pokrycie czynszu i zrobienie zakupów

Michelle chciała zmienić swoje życie i mieć z niego więcej radości, niestety całe swoje oszczędności wydawała na utrzymanie siebie i swoich dzieci. Kobieta nie mogła znaleźć tańszego mieszkania, a nie chciała wylądować na ulicy. Wkrótce dzieci Michelle się wyprowadziły, a ona zaczęła oszczędzać, co poskutkowało zebraniem odpowiedniej kwoty, aby wybudować swoje własne gniazdko.

Na początku Michelle dołączyła do organizacji, która pomagała ludziom wybudować swoje własne domy

Następnie kupiła niewielki dom, za niewielką kwotę. Wcześniej mieszkała w 3-pokojowym mieszkaniu i płacił 1,500$ czynszu

mytinyemptynest.blogspot.com

Obecnie mieszka w domku, który ma 20 metrów kwadratowych, a jego utrzymanie wynosi tylko 70$!

Dom ma prąd, bieżącą wodę oraz WiFi

Na dole znajduje się salon oraz kuchnia

facebook.com

Na antresoli znajduje się sypialnia

A pod schodami znajduje się miejsce na pojemniki z książkami i butami

facebook.com

Z zewnątrz jest równie piękny jak wewnątrz!

en.stories.newsner.com

Michelle jest szczęśliwa i ma wymarzony dom, który stworzyła samodzielnie

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij