×
Wirtualna Polska

Miesiąc, w którym się urodziłeś ma na Ciebie wpływ. To nie są tylko wróżby!

Czy wiesz, że miesiąc, w którym się urodziłeś, może wpłynąć na całe twoje życie? Dowiedz się, co takiego miesiąc Twoich urodzin mówi o twojej przyszłości.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

1. STYCZEŃ
Jesteś styczniowym dzieckiem! To znaczy, że prawdopodobnie miałeś wysokie osiągnięcia w szkole średniej lub jesteś na drodze do zdobycia wielkiego sukcesu. Pieniądze spadną Ci z nieba w najmniej spodziewanym momencie. Stanie się tak, ponieważ ciężka praca popłaca!

2. LUTY
Urodziłeś się w lutym! Od zawsze wiedziałeś, co chcesz robić w życiu. Miałeś swoje cele, realizowałeś jeden po drugim i robisz tak do tej pory! Nie słuchaj tego co mówią inni. Podążaj za intuicją, bo sam wiesz najlepiej co jest twoją misją!

<a href=Flickr">

Flickr

3. MARZEC
Marzec to miesiąc Twoich urodzin! Jesteś osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Gdy ktoś Ci mówi, że czegoś nie da się zrobić, w ogóle nie bierzesz tego pod uwagę – robisz swoje i osiągasz zamierzony cel!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

4. KWIECIEŃ
Urodziłeś się w kwietniu? Lubisz dużo myśleć i błądzić, ale zawsze masz swój cel. Nie zastanawiaj się zbyt długo, ruszaj po prostu naprzód bez względu na wszystko. Miłość czeka na Ciebie i niedługo wparuje niezapowiedziana do Twojego życia. Będzie to ktoś o kimś zawsze marzyłeś.

<a href=Max Pixel">

Max Pixel

5. MAJ
Twój miesiąc to maj! Dajesz sobie radę samemu, bo niezależna z Ciebie osoba. Nie zawsze wiesz czego chcesz, ale masz pewność, że to co robisz będzie wspaniałe i tego się trzymaj! Wydarzy się coś niesamowitego w Twoim życiu. Bądź cierpliwy i czekaj na dzień, w którym to nastąpi!

6. CZERWIEC
Urodziłeś się w czerwcu? Jesteś trochę uparty, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Pracujesz wytrwale, wierzysz w to co robisz i możesz być pewny, że Twój wysiłek nie pójdzie na marne. Wkrótce pojedziesz na odprężający urlop, który przyda Ci się bardzo i pomoże całkowicie zrelaksować.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
<a href=Wikimedia Commons">

Wikimedia Commons

7. LIPIEC
Lipiec to miesiąc Twoich urodzin? Masz w sobie coś zaskakującego. Podejmowane przez Ciebie decyzję często dziwią twoich znajomych. To właśnie czyni Cie wyjątkową osobą – robisz po prostu swoje! Zawsze pamiętaj o byciu indywidualistą, bądź sobą i rób to co kochasz!

8. SIERPIEŃ
Jesteś sierpniowym dzieckiem! Urodziłeś się upalną, letnią porą, a co się z tym wiąże jesteś bardzo silną osobą. Bez problemu radzisz sobie z problemami, które stają na Twojej drodze. Wkrótce coś niezwykłego stanie się w twoim życiu, bądź czujny!

<a href=Pexels">

Pexels

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

9. WRZESIEŃ
Urodziłeś się w wrześniu? Z racji tego, że jesteś skromną osobą, nie lubisz się chwalić tym, co robisz. Ludzie nie zawsze Cię doceniają, a powinni to robić. Czujesz, że wiesz o życiu więcej niż inni. Nie zmieniaj się, bądź sobą, a wkrótce odnajdziesz prawdziwy skarb!

10. PAŹDZIERNIK
Październik to Twój miesiąc! Jesteś osobą, którą ludzie chcą poznać i nawiązać bliższe relacje. Wiesz, że musisz ciężko pracować, aby do czegoś dojść. Zdajesz sobie sprawę również, że życie ma się tylko jedno i potrafisz się nim cieszyć. W przyszłości czeka Cię wiele cudownych dni – więcej niż możesz sobie wyobrazić!

<a href=Wikimedia Commons">

Wikimedia Commons

11. LISTOPAD
Urodziłeś się w listopadzie! Jesteś wdzięczny za wszystko, co masz i dlatego przyciągasz uwagę wszystkich dobrych ludzi. Nigdy się nie przechwalasz, gdy coś osiągniesz i nigdy się nie załamujesz, gdy nie uda ci się osiągnąć zamierzonego celu. Miej oczy otwarte na nowe rzeczy i bądź gotowy, bo właśnie nadchodzi coś wspaniałego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

12. GRUDZIEŃ
Jeśli urodziłeś się w grudniu, Twoja obecność jest darem dla świata. Dbasz o wszystkich wokół i wiesz, że ludzie są Ci za to wdzięczni. Nieważne czy o tym mówią, czy nie. Wkrótce pojawi się ktoś, kto doceni Cię bardziej niż ktokolwiek inny. Cierpliwie czekaj i nie zadowalaj się byle czym!

Cóż, spodziewałeś się tego? Miałeś nadzieję na coś innego? Udostępnij i zapytaj znajomych, co o tym sądzą!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska