Perfekcyjna iluzja w którą ciężko uwierzyć! Ta kobieta wygląda jakby naprawdę nie miała głowy - Genialne
×
Wirtualna Polska

Perfekcyjna iluzja w którą ciężko uwierzyć! Ta kobieta wygląda jakby naprawdę nie miała głowy

Jeśli wydaje Ci się, że znasz się na makijażu i umiesz zatuszować pewne niedoskonałości, poczujesz się zawstydzona, gdy zobaczysz to, w jaki sposób swoje umiejętności jest w stanie wykorzystać ta zdolna kobieta. Ciężko mówić, że jest to makijażystka, bo potrafi stworzyć cuda, wykraczając zdecydowanie poza to, co możemy spotkać w Internecie!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mirjana Kika Milosevic z Serbii dzieli się swoimi pracami na YouTube i koncie na Instagramie, gdzie ludzie zachwycają się jej talentem. Tym razem skupimy się na jednej pracy, która jest fenomenalną iluzją, pokazującą, że Mirjana potrafi zdziałać wręcz cuda! Najbardziej imponujące jest to, że projektuje, rysuje i maluje dzieła sztuki na własnym ciele. Patrzy w lustro i starannie konstruuje złudzenie optyczne, wykorzystując mistrzowskie umiejętności i godną podziwu cierpliwość.

Wszystko zaczyna się dość zwyczajnie i na razie nikt nie podejrzewa, że koniec tej metamorfozy będzie tak bardzo zaskakujący.

Dalej niewiele wiadomo, o co chodzi. Można się jedynie domyślać, ale nie mamy jeszcze pewności.

Teraz już wszystko jasne! Mirjana chce doprowadzić do złudzenia, w którym jej głowa znika w otchłani! Jej umiejętności są absolutnie niezrównane i widać to gołym okiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czyż to nie jest genialne?! Kobieta bez głowy!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować