×

Młoda matka szokuje, kiedy mówi, ile lat ma syn, którego karmi piersią

Karmienie piersią – jak długo powinno być sposobem odżywiania? Matka dwójki dzieci z Australii, Lauren McLeod, otwarcie przyznaje się w sieci do tego, że karmi swojego… pięciolatka. Jest mu oddana i dba o niego.

Czy stwarza z synem niezdrową relację? Zdania są podzielone. Ludzie nie hamują w komentarzach swojego oburzenia. Niemniej niż kobiety, aktywni są w nich mężczyźni. Ona jednak nie przejmuje się złośliwościami i krytyką. Chwali się tym, że tak długo odżywia dziecko swoim mlekiem i odważnie zapowiada, że na razie nie zamierza tego zmieniać.

Karmienie piersią – jak długo powinno być stosowane, by nie było „dziwne”?

Kobietę irytowało to, że kiedy mówiła o tym otwarcie wśród swoich znajomych, to zawsze spotykała się z niezrozumieniem. Po takim wyznaniu zaczynali dziwnie patrzeć na nią i jej dziecko. Według niej to normalne, że jej pięcioletni syn przed snem lubi zjeść kolację ssąc jej pierś. Ona nie widzi w tym niczego dziwnego, ale internauci już tak.

Uważa, że skoro pozwala jej na to biologia, to powinna być z nią w zgodzie. Jeśli ma pokarm i jeśli dziecko chce się nim odżywiać, to nie chce mu tego uniemożliwiać. Ostro broni swojego zdania i nieprzychylnie patrzy na negatywne uwagi w jej stronę. Nagrała więc wideo, które upubliczniła w sieci, aby zamknąć buzie tym, którzy są przeciwko niej. Stanowczo mówi w nim, że sama doskonale wie, co jest dobre dla jej dziecka i nie życzy sobie, aby jej decyzje i sposób wychowania podlegały ocenie innych.

Karmienie piersią. Jak długo?
Karmienie piersią. Jak długo? Fot. Freepik.com

Jaki zwyczaj łączy tę matkę z dwójką dzieci w różnym wieku?  – Karmienie piersią! Jak długo to potrwa?

Kobieta śmiało chwali się tym, że choć jej dzieci różni kilka lat różnicy, to wspólnie zasiadają do posiłku – jedno do jednej piersi, drugie do drugiej. Nie wstydzi się tego nagrywać i fotografować. Ironicznie podsumowuje całą sprawę zapewnieniem, że skończy karmić starszego syna, zanim ten pójdzie do liceum.

@the.lauren.mcleod For me, 2022 marks 5 years of breastfeeding, including 2 years of tandem feeding. I’m so proud of my journey so far, and am so glad I have so many photos that I can cherish forever 😍🤱🏻 follow my Instagram @the.lauren.mcleod for the list of photographers who took these photos 📸 #normalisebreastfeeding #naturaltermbreastfeeding #breastfeedingmum #badassbreastfeeder #tandemfeeding #tandemfeedingmum #mumtok #mumsontiktok ♬ Pose – Yo Gotti

Zobacz, które celebrytki upowszechniają karmienie piersią i publikują zdjęcia z takich momentów.

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować

zamknij