×

Modny Pan Młody w sezonie jesiennym!

Pan Młody, podobnie jak jego wybranka, w dniu ślubu powinien wyglądać niesamowicie, dlatego podpowiadamy jakie trendy będą obowiązywać w nadchodzącej jesieni.

Jesień już prawie za pasem. Śluby w tym okresie zyskują coraz bardziej na popularności. Dla Pary Młodej to ostatnia prosta do tego, by stanąć na ślubnym kobiercu, a oczywiste jest, że ten dzień musi być wyjątkowy, a wszystko dopięte na ostatni guzik w koszuli przyszłego Małżonka. A jeśli już mowa o tym szczęśliwcu i jego guzikach, to warto wspomnieć także o ślubnej modzie męskiej na zbliżający się sezon jesienny. Z pewnością mogłoby się wydawać, że w tej materii (w porównaniu do mody damskiej!) niewiele się zmienia, ale są jednak subtelne zmiany, które każdego roku przemycają do swoich salonów projektanci. Jak powinien być ubrany Pan Młody w swoim ślubie? Najważniejsze i to, o czym należy pamiętać to to, aby w dobranym dla siebie stroju czuł się dobrze i komfortowo, a jest w czym wybierać!

    

        Garnitur czy smoking?

            W ślubnej modzie męskiej od lat już królują garnitury i to one się najczęściej wybierane przez przyszłych Panów Młodych. Wśród najczęściej wybieranych barw są klasyczna, elegancka i zawsze doskonała czerń oraz nigdy nie wychodzący z mody granat. Wśród mniej popularnych, ale równie eleganckich kolorów znajdują się też szarości i niebieskości oraz wszystko co niestandardowe – zgniła zieleń, brązy i bordo. Kolor to jedno, a krój to drugie i zapewne najważniejsze. Dopasowana marynarka i idealna długość spodni to już wielki sukces, który należy świętować, bo wbrew pozorom skomponowanie zestawu doskonałego nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

 Bardzo ważne dodatki

          Nieodzownym dodatkiem do garniuturu i smokingu są akcesoria, które potrafią ożywić i zupełnie odmienić nawet najbardziej prostą stylizację. Podstawowe pytanie brzmi – krawat czy muszka? Ten pierwszy to klasyka i elegancja w czystej postaci. Muszki natomiast dają szansę na to, by poczuć trochę luzu, pozostać oryginalnym i przemycić w dniu ślubu odrobinę siebie w postaci barw, nadruków czy wielkości dodatku. Do tego już tylko spinki i Pan Młody będzie gotowy – modnie, wygodnie i zgodnie ze sobą, a to najważniejsze!

   

         Buty i pasek

            Zdecydowanie należy powiedzieć, że do czarnego garnituru wybieramy czarne, eleganckie buty! Bez względu na panującą modę, obowiązujące trendy i szaleństwo, które towarzyszy Parze Młodej, elegancja musi elegancka pozostać. Do pozostałych kolorów już tak sztywnych zasad dotyczących obuwia nie ma – nie zawsze muszą to być eleganckie półbuty, bo równie dobrze pasować będą mokasyny i kolorze, który będzie pasować, ale nie musi, a często nawet nie powinien być czarny. Kiedy przyszły Pan Młody wybierze już buty pozostaje mu do wyboru pasek – doskonale aby zarówno stylem, jak i kolorem pasował do butów. Czarnym butom i brązowemu paskowi mówimy zdecydowane nie!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij