×

To, jak ta kobieta sprytnie schowała spodnie w butach jest genialne! Zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Jak sobie ułatwić codzienne funkcjonowanie w tak zagmatwanym świecie? Najlepiej kierować się poradami, dzięki którym poprawimy jakość życia i sprawimy, że z pozoru nierealne do wykonania czynności staną się najprostsze na świecie.

Będziesz zaskoczony niektórymi rozwiązaniami, ale zobaczysz sam, że wdrożysz je z miłą chęcią do swojej codziennej rutyny.

Lepiej sobie ułatwiać życie!

1. Gdy kołnierz koszuli jest lekko pognieciony, możesz wyprostować go za pomocą prostownicy do włosów. Wystarczy, że zwilżysz go wodą.

1

2. Jeśli nowe buty są odrobinę za ciasne, włóż do nich woreczki napełnione wodą, a następnie umieść obuwie na noc w zamrażarce.

2

3. Jeśli chcesz podwinąć np. spodnie, śmiało możesz użyć do tego kleju do tkanin. Obędzie się bez szycia!

3

4. Jeśli chcesz skrócić czas suszenia delikatnych i małych rzeczy, włóż je do wirówki do sałaty.

4

5. Jeśli nie masz czasu na to, aby wyprać spodnie, umieść je po prostu na noc w zamrażarce. Usuniesz w ten sposób wszelkie zapachy z odzieży.

5

6. Jeśli z Twojego kaptura w bluzie wypadł sznurek, bardzo łatwo włożysz go na miejsce wykorzystując słomkę do picia. Przeciągniesz ją przez dziurę i tym samym sznurek znów trafi na swoje miejsce.

6

7. Plamy wina są szczególnie irytujące… Możesz się ich pozbyć, sypiąc na kłopotliwe miejsce dużo soli. Pozostaw na jakiś czas, a później za pomocą ręcznika wytrzyj czerwony ślad.

7

8. Instrukcja, jak prawidłowo włożyć spodnie do długich butów.

8

9. Wystające ramiączka nie są zbyt eleganckie. Za pomocą spinacza pozbędziesz się problemu.

9

10. Chcesz, aby Twoje dżinsy wyglądały jak nowe? Dodaj do prania 140 ml destylowanego octu.

10

11. Popsuty zamek w spodniach? Kółko na klucze uratuje Cię z opresji.

11

12. Od dziś nie będziesz zastanawiać się nad tym, jaki naszyjnik pasuje do odpowiedniej garderoby.

12

13. Jeśli podczas jedzenia oliwa wylądowała na Twoim ubraniu, pozbędziesz się jej nakładając na plamę puder dla niemowląt.

13

14. Chcesz zrobić porządek w szafie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli wydaje Ci się, że nie będziesz chodzić dłużej w danej rzeczy, zawieś ją odwrotnie w szafie na wieszaku. Jeśli w ciągu pół roku nie miałaś jej na sobie, możesz być pewien, że więcej jej nie założysz.

a
14

15. Zawiązane na wieszaku gumki recepturki, uratują Twoje ubrania przed zsuwaniem się.

15

16. Jeśli denerwuje Cię dziura, która tworzy się w koszuli między guzikami, zastosuj taśmę dwustronną i nie będziesz mieć tego problemu.

16

17. Jeśli zamek w torbie nie działa tak jak powinien, natrzyj go świecą.

17

Może Cię zainteresować

zamknij