×
Wirtualna Polska

Nie daj się pryszczom! Mydło za 3 złote skutecznie sobie z nimi poradzi

Pryszcze i wypryski to jeden z najczęstszych problemów skórnych z jakimi zmagają się zarówno nastolatkowie jak i osoby dorosłe. Trądzik może uprzykrzać życie i sprawiać, że nie chce nam się wychodzić z domu, na szczęście dzięki temu taniemu produktowi, szybko wykurzysz pryszcze!Oto mydło Protex, które w łatwy sposób pomoże Ci pozbyć się brzydkich krostek!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zduś problem w zarodku

Znasz ten moment kiedy przez kilka dni masz nieskazitelną cerę i tuż przed wielkim wyjściem czujesz, że za chwilę na Twojej brodzie urośnie wielka krostka? Nie czekaj aż pryszcz popsuje Twoją idealną cerę! Weź sprawy w swoje ręce i szybko wyeliminuj problem, zanim stanie się widoczny.

Warto odwiedzić aptekę lub dowolną drogerię i wydać dosłownie kilka złotych na mydło Protexf, które zapewni pryszczowi „terapię wstrząsową”. Kosmetyk przeznaczony jest głównie do mycia i dezynfekcji rąk, lecz okazuje się, że świetnie nadaje się do walki z krostkami pojawiającymi się na twarzy, dekolcie czy plecach.

Jak stosować?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
<a href=instagram.com/ososkie_testuje">

instagram.com/ososkie_testuje

Mydełko Protex ma aktywny skład antybakteryjny dlatego przy jego aplikacji trzeba bardzo uważać. Jeśli chcesz spróbować tej terapii pamiętaj, że mydło Protex powinno się aplikować punktowo. Nigdy nie myj nim całej buzi, ponieważ może się to skończyć wysuszeniem i podrażnieniem twarzy. Najlepiej jeśli umyjesz dane miejsce i naniesiesz kosmetyk na zwilżone ciało. Pozostaw mydło na danym fragmencie, gdzie „rośnie pryszcz” na około 2-3 minuty. Następnie dokładnie spłucz produkt dużą ilością letniej wody.

Ze względu na dużą ilość substancji zapachowych, mydło Protex nie jest zalecane dla wszystkich

Jeśli masz alergię, suchą i wrażliwą cerę lub mocny, różowy trądzik stosowanie mydła Protex może tylko pogorszyć sprawę. Oczywiście kuracja niedrogim i dostępnym produktem jest bardzo kusząca, jednak pamiętaj, że to Twoje ciało i warto o nie dbać.

Zobacz także:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

1) Domowe mydełko, które bezboleśnie usuwa włosy z nóg. Jest bardzo proste w wykonaniu

2) 9 produktów z apteki, które działają lepiej niż drogie kosmetyki. Są tańsze i skuteczniejsze!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować