×

Myślisz, że nie potrzebujesz nowej ładowarki do telefonu? Ten model z pewnością Cię zachwyci

Mimo tego, że przed nami jeszcze Halloween oraz Wszystkich Świętych, to już za niedługo wszystkie sklepy oraz ulice miast pokryją się świątecznymi ozdobami. To oznacza, że fani świątecznych lampek, w końcu bezkarnie będą mogli wyciągnąć wszystkie świecące łańcuchy i sprawić, że mieszkanie będzie znacznie przytulniejsze. Ale nie tylko nasze domy mogą stać się klimatyczne. W tym roku, możesz udekorować swój telefon lampkami i nosić świątecznego ducha ze sobą na każdym kroku!

Czasami każdy z nas ma potrzebę kupienia czegoś co niekoniecznie jest nam potrzebne, ale bardzo tego potrzebujemy. Miejscem z takimi rzeczami z pewnością jest amazon.com, gdzie znajdziesz mnóstwo takich przedmiotów. Jednym z takich gadżetów jest ładowarka USB do telefonu, której kabel przyozdobiony jest lampkami choinkowymi.

amazon.com

Ponad 120 cm kabel do ładowarki od iPhone’a jest tak uroczy, że gdy tylko go zobaczysz z pewnością zechcesz mieć taki do swojego telefonu. Gdy tylko podłączysz telefon do ładowania, lampki natychmiast zaczynają świecić. Na całym kablu znajduje się 10 kolorowych światełek LED, które z pewnością wprawią Cię w świąteczny nastrój. Ładowarka z choinkowymi lampkami sprzedawana jest za 15 dolarów (około 60 zł) i może stać się ciekawym pomysłem na prezent od Świętego Mikołaja.

amazon.com

Niestety ładowarka jest kompatybilna tylko z iPhone’ami, ale być może wkrótce pojawi się także model do Androidów.

amazon.com
amazon.com

Zobacz także:

1) Przedłużacz nie musi kojarzyć Ci się z brzydotą. Sama zobacz!

2) Inteligentna doniczka sprawi, że Twoja roślinka będzie niczym zwierzątko z Tamagotchi

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować