×

Najbardziej na świecie wytatuowana para to wiekowi seniorzy, którzy z dumą prezentują swoje ciała

Niektórzy seniorzy nie przypominają stereotypowych babć i dziadków. Oni zaskakują swoim wyglądam, a nawet trafiają do Księgi Rekordów Guinessa.

para
pinterest

Miłość do tatuaży

Charlotte Guttenberg i Charles „Chuck” Helmke to wyjątkowa para. Amerykanie trafili do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej wytatuowani ludzie na świecie. Kobieta ma obecnie 73 lata, a 98,75% jej ciała pokrywają kolorowe wzory. Natomiast 80-letni mężczyzna ozdobił tatuażami 93,75% swojego ciała.

para
pinterest

Tatuowanie wciąga

Charlotte swój pierwszy tatuaż zrobiła sobie dopiero w wieku 50 lat. Później regularnie przybywało wzorów na jej ciele. Od zawsze inspirowała ją Brytyjka Isobel Varley, która w 1990 roku zyskała tytuł najbardziej wytatuowanej kobiety na świecie.

kobieta
pinterest

Długa przerwa

Natomiast Chuck swój pierwszy tatuaż zrobił sobie w 1959 roku podczas służby w amerykańskiej armii. Z tuszem pożegnał się na 40 lat, po czym w 2000 roku powrócił do tatuowania, które całkowicie go wciągnęło.

para
pinterest

Pióra i czaszki

Para poznała się w studiu tatuażu i obecnie mieszka wspólnie w mieście Melbourne na Florydzie. Co ciekawe Charlotte jest posiadaczką największej liczby kolorowych piór na ciele (216). Natomiast skórę Chucka pokrywa aż 376 czaszek.

BONUS

Charlotte opowiada o swoich tatuażach

Masz jakieś tatuaże?

Źródła: fotoblogia.pl

Może Cię zainteresować

zamknij