×

8 szokująco drogich pierścionków zaręczynowych, które wylądowały na palcach sławnych kobiet

Moment zaręczyn to jedna z najważniejszych i najpiękniejszych chwil w życiu każdej kobiety. Na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku pierścionki. Nie ulega wątpliwości, że niektóre z nich przykują uwagę nawet najbardziej wybrednych osób.

Oto TOP 7 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych, którymi mogą pochwalić się znane na całym świecie osobistości. Który z nich najbardziej zwrócił Twoją uwagę?

Kate Middleton

Książę William ofiarował ten piękny pierścionek w 2010 roku Kate Midletton. Jak sam twierdzi, jest niezwykle piękny i ma symboliczne, ponadczasowe znaczenie – wcześniej należał do księżnej Diany, matki Williama. Wówczas luksusowy pierścionek został wyceniony na 28 tysięcy funtów. Jednak przez lata pierścionek nabrał wartości i obecnie uważa się, że jest wart aż 300 tysięcy funtów (czyli trzy razy więcej niż pierścionek zaręczynowy królowej Elżbiety).

Jessica Biel

zimbio.com

Ten kwadratowy pierścionek wysadzany diamentami jest jednym z najtańszych na naszej liście. Mimo wszystko jego cena to około… 125 tyś. dolarów!

Jacqueline Kennedy

Pinterest

Ten legendarny pierścionek znalazł się na palcu Jacqueline 24. czerwca 1953 roku. Po raz pierwszy włożyła go w restauracji w Bostoie. Choć ich historia potoczyła się tragicznie, pierścionek nigdy nie stracił swojego niepowtarzalnego blasku – został stworzony z 2,4-karatowego szmaragdu i diamentu. Pierścionek został sprzedany na aukcji w 1996 roku za za 2,59 mln $.

Kim Kardashian

thadrashaircafe.info

Bez względu na to, co o niej myślisz, przyznasz, że pierścionek, który dostała od Kanyego jest niesamowity! W jego skład wchodzi 15-karotowy brylant. West chciał w ten sposób wyznać prawdziwą miłość do gwiazdy. Myślisz, że mu się udało? Takie cudeńko kosztowało 1,6 mln dolarów.

Beyonce

bestscreenwallpaper.com

Znana na całym świecie wokalistka dostała ten piękny pierścionek już w 2007 roku. Czekała na niego bardzo długo, ale ostatecznie dopięła swego. Głównym elementem pierścionka jest piękny szmaragd. Jego wartość to… 5 milionów dolarów!

Jennifer Aniston

media4.onsugar.com

Pierścionek zaręczynowy Jennifer wysadzony jest 8-karatowym diamentem, który został osadzony na złotej obrączce. jego wartość to około 1 miliona dolarów. Warto zaznaczyć, że para żyje w dość prywatnych relacjach.

Angelina Jolie

celebcafe.org

Brad Pitt chciał, aby ten pierścionek był tak doskonały, jak jego żona. Zaprojektował go wraz z Robertem Procpem. To cudeńko kosztowało go około miliona dolarów. Dzisiaj już wiemy, że nie był wyrazem prawdziwej miłości.

Meghan Merkle

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć amerykańskiej aktorki Meghan Merkle, która 19 maja została żoną księcia Harry’ego, a tym samym księżną Sussex. Pierścionek został zaprojektowany przez samego księcia i wykonali go jubilerzy z Cleave and Company. Pierścionek wycenia się na około 50 000 funtów, lecz fakt, że znajdują się w nim diamenty pochodzące z kolekcji Diany, można stwierdzić że jest on bezcenny.

Może Cię zainteresować

zamknij