Kategorie PaznokcieUroda

Niedokończony manicure to najnowszy hit mody. Promuje go znana marka modowa Gucci

Trendy modowe to nie tylko ubrania, buty czy dodatki , ale także nasz makijaż, uczesanie i wygląd paznokci. Ostatnio dowiedziałam się, że w tym sezonie będzie modny bardzo leniwy manicure, który z pewnością spodoba się zabieganym kobietom.

Niedokończony manicure to najnowszy hit, który promuje znana marka modowa Gucci

Zazwyczaj nie pomalowanie wszystkich paznokci oznacza, że nie miałyśmy czasu na dokończenie swojego manicure’u lub w trakcie tego urodowego rytuału, wydarzyło się coś, co nie pozwoliło na dokończenie dzieła.

Niedokończony manicure to najnowszy hit mody. Promuje go znana marka modowa Gucci
freepik.com

Ostatnio na pokazach mody można było zauważyć, że pięknie wystylizowane modelki, które prezentują nie tylko drogie kreacje, ale także oryginalne makijaże, promowały dziwny manicure, a dokładnie jego brak na kilku palcach! Lakier na jednym lub dwóch paznokciach ma być teraz najgorętszym trendem stylizacji dłoni, a więc nie musimy obawiać się testowania danego koloru na jednym palcu.

Do tej pory tak wyglądające paznokcie były nieeleganckie, jednak dzięki działaniu marki Gucci może się do zmienić, pytanie tylko czy ktoś się odważy na taki wygląd paznokci?

Źródło i fotografie: wizaz.pl