Wygląda, jak przyczepka z bagażnikiem. Jednak po rozłożeniu zmienia się w jeszcze bardziej użyteczną rzecz - Genialne
×
Wirtualna Polska

Wygląda, jak przyczepka z bagażnikiem. Jednak po rozłożeniu zmienia się w jeszcze bardziej użyteczną rzecz

Na pewno wiecie, jak wygląda zwyczajna przyczepa kempingowa i ile miejsca zajmuje, prawda? To, co za chwile zobaczycie, wzniesie Wasze wyobrażenia na temat kempingu na zupełnie inny poziom!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na pierwszy rzut oka to „coś” wygląda na zwyczajny bagażnik w przyczepce, prawda? Jest jednak czymś więcej… Uwierzcie nam, będziecie całkowicie zaskoczeni!

To przyczepa kempingowa!

Zapytacie, jak to możliwe? Otóż amerykańska firma o nazwie Ultimate Campers dowiodła właśnie, że jeśli chodzi o projektowanie przyczep kempingowych, rozmiar tak naprawdę nie ma znaczenia…

Po rozłożeniu od razu robi się więcej miejsca!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Niepozorny „bagażnik” przekształca się w zaskakująco dużą powierzchnię, gotową do przyjęcia spragnionych wypoczynku urlopowiczów.

Z zewnątrz wygląda bardzo niepozornie, ale wnętrze robi duże wrażenie. Trudno się domyślić, że wewnątrz znajduje się tyle udogodnień. Właściwie to jest tam wszystko, co może okazać się potrzebne w czasie urlopu, nawet tego dłuższego.

Czy w takiej sytuacji hotel byłby potrzebny? 🙂

Jest miejsce do przygotowania posiłku, jest też bieżąca woda i kąt do spania. Jedyne czego brakuje to prysznic i toaleta, ale jak na taki metraż to i tak jest całkiem nieźle, prawda?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystko zasilane jest światłem słonecznym.

Kto z Was chciałby takie cudeńko? 🙂

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować