×

Wygląda jak przyczepa kempingowa z dawnych lat. Ale w środku… nie wygląda jak to samo miejsce!

Jeśli lubisz ciekawe projekty oraz wypoczynek na świeżym powietrzu, musisz koniecznie przeczytać ten wpis do końca. Już za chwilę zobaczysz niesamowitą przyczepę kempingową, która skrywa genialne wnętrze. I jak się okazuje zamieszkać w niej, chociaż przez jakiś czas, może każdy z nas. Wszystkie potrzebne szczegóły znajdziesz poniżej!

Przyczepa kempingowa Airstream, która jest jednocześnie bohaterką dzisiejszego wpisu, została zbudowana w 1979 roku. I choć z zewnątrz może przypominać trochę statek kosmiczny, niech nie zwiodą Cię pozory. Wystarczy, że zobaczysz wnętrze pojazdu i od razu się w nim zakochasz! Tak właśnie było w moim przypadku! Nic więc dziwnego, że od dziś będę marzyła o wakacjach w Nowym Orleanie, gdzie znajduje się ta oryginalna przyczepa!

Niesamowita przyczepa kempingowa Airstream znajduje się w jednym z ogródków w Nowym Orleanie, w cieniu stuletniego drzewa. Dookoła panują świetne warunki, aby wypocząć i spędzić miło czas.

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (1)

Co można znaleźć w przyczepie? Otóż wiele ciepłych, a zarazem pięknych drewnianych wykończeń oraz mnóstwo zachwycających i ciekawych elementów, jak chociażby gramofon.

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (2)

W przyczepie mogą spokojnie mieszkać dwie osoby. Znajduje się w niej zarówno kuchnia, łazienka, jak i sypialnia. Co więcej, niesamowita miejscówka wyposażona jest w ogrzewanie i klimatyzację, także można w niej mieszkać przez cały rok.

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (3)

Ogromnym plusem przyczepy jest również jej lokalizacja. Znajduje się ona blisko najważniejszych miejsc kulturalnych i historycznych związanych z Nowym Orleanem.

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (4)

Tworząc to niesamowite miejsce, zadbano również o wygodę osób, które będą tutaj mieszkać. Nie mogło więc zabraknąć dużego i wygodnego łóżka małżeńskiego.

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (6)

Łazienka również robi wrażenie!

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (7)

Oczywiście jest ona w pełni wyposażona. Ale to nie koniec, bo jak się okazuje…

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (8)

… znajdzie się i coś dla miłośników kąpieli na świeżym powietrzu!

niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (9)

Jeżeli dzisiejszy projekt Cię zachwycił i chciałbyś choć na kilka dni zamieszkać w takim miejscu, mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Jest to możliwe, wszelkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj.
niezwykla-przyczepa-kempingowa-airstream (10)

Może Cię zainteresować

zamknij