×

Zamień stare zabawki swoich dzieci w rzeczy przydatne w Twoim domu. Nic się nie zmarnuje!

Ciężko wyrzuca się stare zabawki. Nie można już się nimi bawić, ale wykorzystując pokłady wyobraźni da się z nich stworzyć magiczne rzeczy. Jeśli lubisz kreatywność i oryginalność, te propozycje są skierowane właśnie do Ciebie!

Tchnij nowe życie w stare zabawki, a zobaczysz, że wszyscy znajomi będą chcieli mieć takie same rzeczy u siebie w domu. Twoje mieszkanie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Kapitalne słoiki.

Aby spersonalizować słoiki, wystarczy wykorzystać plastikowe króliki, które należy umieścić na pokrywce. Użyj mocnego kleju do mocowania, poczekaj aż wszystko wyschnie, a na koniec pomaluj zwierzaka na ulubiony kolor.

1

Ozłocone lustro.

Naprawdę można użyć dowolnej kombinacji zabawek i kolorów, ale samochody mają piękny, jednolity kształt, który sprawia, że wyglądają dobrze w ramce. Co musisz zrobić? Polakierować zabawki, poczekać aż wyschną, a później przykleić je do lustra.

2

Lampka – ciężarówka.

Wystarczy przeprowadzić przewód przez wybrany model samochodu. Gotowe!

3

Poduszeczka na igły w aucie.

Wybierz materiał, odpowiednio go uformuj i umieść na przyczepie ciężarówki. Wygląda zabawnie i może zachęci do częstszego korzystania z igły i nitki.

4

Kacze doniczki.

Gumowe kaczuchy idealnie sprawdzą się w roli mini doniczki. Zachęcamy do tego, aby zrobić dziurkę w zabawkach i umieścić je na tacy.

5

Dinozaur z bagażem.

Jak widać tak naprawdę wszystko może stać się doniczką. Pamiętaj tylko, aby uważnie wycinać miejsce na roślinę.

6

Stojak na szczoteczki.

Być może zachęci dzieci do regularnego mycia zębów?

7

Tęczowy wieszak.

Plastikowe zabawki są świetne, bo są łatwe do cięcia i zmiany kształtu i mogą być malowane tak, aby pasowały do każdego wnętrza. Te dinozaury zostały przecięte na pół i wykorzystane jako wieszak na ubrania lub biżuterię.

8

W filmiku zobaczysz, jak można wykorzystać ludzika LEGO. Problem z kablami właśnie został rozwiązany! Możesz także użyć kleju.

Kto powiedział, że klocki są tylko dla dzieci?

A dla tych największych fanów LEGO, mamy rozwiązanie, które wygląda naprawdę interesująco.

Projektanci Philippe Simon i Pillard Rossetti postanowili urozmaicić swoją kuchnię, dołączając setki LEGO do ich wyspy kuchennej, tworząc feerię barw w ich minimalistycznym wnętrzu. Porządny klej będzie w tym przypadku Twoim największym przyjacielem.

9

Stara lampa + stare figurki = nowy design.

Pod tym linkiem dowiesz się dokładnie, jak wykonać to cudeńko.

10

Może Cię zainteresować

zamknij