×
Wirtualna Polska

Numer Twojego mieszkania może dużo o Tobie powiedzieć. Przynosi też szczęście lub zsyła pecha

Jak się okazuje numer mieszkania w numerologii wcale nie jest bez znaczenia. Liczby mają magiczną moc i są w stanie sprowadzić szczęście na domowników lub przynieść pecha.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Numerologia to wiedza z zakresu liczb. Opiera się na przekonaniu, iż otaczające nas cyfry (w tym te związane z naszą datą urodzenia) mają wpływ na nasz los. Dodatkowo w nich zakodowane są informacje, które pozwolą przepowiedzieć przyszłość. Oczywiście każdy przy odrobinie zaangażowania może dowiedzieć się, co jest mu pisane. W końcu przeróżne numery otaczają nas od urodzenia, a wiele osób posiada swoją tzw. szczęśliwą liczbę.

numer mieszkania w numerologii, fot. Unsplash

numer mieszkania w numerologii, fot. Unsplash

Magiczne znaczenie numeru mieszkania

Zwolennicy numerologii uważają, że numer mieszkania czy domu może sporo powiedzieć o lokatorach i ma wpływ na ich życie. Zobacz co o Twoich czterech kątach mówią liczby. Jeżeli numer Twojego lokalu czy domu składa się z kilku cyfr, to zwyczajnie dodaj je do sobie, aby ostatecznie otrzymać jednoliczbowy wynik. Natomiast jeśli Twój numer lokalu zawiera dodatkowo literę, to ją trzeba zamienić najpierw na liczbę. Postępuj według wzoru: A=1, B=2, C=3, D=4, E=5, F=6, G=7, H=8, I=9, J=1, K=2, L=3, M=4… itd.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

1

Jedynki to urodzeni indywidualności, którzy lubią chodzić swoimi ścieżkami. Domownicy lubią czasami pobyć w samotności i bardzo cenią sobie swój kawałek przestrzeni. Niestety często myślą jedynie o sobie lub swojej karierze. Zdarza się nawet, że każdy domownik woli spędzać czas samotnie.

2

Osoby potrafią dbać o siebie i lubią spokój. To doskonały numer dla par lub nowożeńców. Sprzyja on także założeniu rodziny. Jednak może także sprawić, że domownicy nie będą mieli kawałka przestrzeni tylko dla siebie. Dodatkowo czasami dorosłym już dzieciom ciężko jest opuścić rodzinne gniazdo oznaczone numerem 2.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

3

Pod trójką bardzo często mieszkają ludzie usposobieni artystycznie. Oni lubią zabawę, a także beztroski tryb życia. Drzwi domu czy mieszkania są zawsze otwarte dla gości, a także przyjaciół. Trójki nie lubią samotności i uwielbiają otaczać się ludźmi.

4

Ten numer oznacza bezpieczeństwo. Jest odpowiedni do prowadzenia małej działalności gospodarczej. Dodatkowo osoby spod czwórki lubią ciszę, spokój, a także swoją codzienną rutynę. Oni są niechętni zmianom, a ich pokoje od lat wyglądają dokładnie tak samo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

5

Piątki tryskają dobrym humorem oraz optymizmem. One nie lubią sobie niczego odmawiać, a domownicy inspirują się nawzajem, a także wspierają. Co więcej w domu panuje atmosfera radości i miłości. Co więcej piątki bardzo często są miłośnikami natury, a także roślin doniczkowych.

numer mieszkania w numerologii, fot. Unsplash

numer mieszkania w numerologii, fot. Unsplash

6

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Szóstki to domy bardzo rodzinne i często wielopokoleniowe. One cenią sobie równowagę, szacunek, bliskość, a także wszelkie wartości rodzinne. Do takiego domu nie przychodzi się bez zapowiedzi.

7

W domach pod numerem siedem często mieszkają intelektualności bądź naukowcy. Domownicy są nastawieni na rozwijanie swojej kariery, a także mają zdanie na każdy temat. Co więcej bardzo lubią dyskutować.

8

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ósemki skupiają się na pieniądzach oraz ciągłym bogaceniu się. Jednak domownicy potrafią także oszczędzać i często inwestują w drogie meble bądź obrazy. To również urodzeni liderzy.

9

Domownicy skupieni są na życiu duchowym. Oni nie zajmują się długo przyziemnymi troskami. Ważna jest dla nich opieka nad zwierzętami, a także często interesują się sztuką bądź kulturą. Dodatkowo potrafią uczyć się na błędach.

Włóż tę jedną rzecz pod poduszkę, a szybko zapadniesz w sen. Bez długiego liczenia owiec

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować