×

Mężczyzna zamienił znane miejsca i budynki używając jedynie zwykłej kartki papieru. Robi wrażenie!

Trudno znaleźć coś oryginalnego i kreatywnego w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni lat nie brakowało przeróżnych trendów, stylów i nowinek, które pojawiały się i znikały. Dzisiejszy wpis nie będzie o takich rzeczach. Wręcz przeciwnie zaraz zobaczysz coś zupełnie innego, świeżego i niepowtarzalnego.

Autorem projektu jest londyńczyk Rich McCor, tworzący pod pseudonimem „Paperboyo”. Głównym założeniem działań fotografa, a zarazem efektem jego prac, są oryginalne fotki, które prezentują w niepowtarzalny sposób część najbardziej popularnych i znanych miejsc w Europie. Przy robieniu zdjęć, mężczyzna wykorzystuje pewien element, który w tym przypadku jest kluczowy. Pewnie będzie ciężko Ci w to uwierzyć, ale magicznym składnikiem zdjęć Rich’a jest zwykła kartka papieru!

Musisz zobaczyć te małe cuda. Na całość projektu składają się zdjęcia z takich miast jak: Londyn, Paryż, Sztokholm, Amsterdam, czy też Kopenhaga. Każda z propozycji fotografa-artysty jest niesamowita! Trudno wybrać numer 1, może nam pomożesz?

Big Ben, Londyn.

1

London Eye, Londyn.

2

Łuk Triumfalny, Paryż.

3

Af Chapman, Sztokholm.

4

Trafalgar Square, Londyn.

5

St George Wharf, Londyn.

6

Tower Bridge, Londyn.

7

Katedra św. Pawła, Londyn.

8

Most Cirkelbroen, Kopenhaga.

9

Montmartre, Paryż.

10

Stacja metra Rådhuset, Sztokholm.

11

Mała Syrenka, Kopenhaga.

12

Pomnik Sherlock’a Holmes’a, Londyn.

13

Narodowe Muzeum Morskie, Amsterdam.

14

Somerset House, Londyn.

15

Fontanna przy Southbank Centre, Londyn.

16

Może Cię zainteresować

zamknij