×

Mężczyzna w 10 minut odśnieżył cały śnieg z dachu. Potrzebował jedynie długi sznur

Usuwanie ciężkich zwałów śniegu na pewno nie znajduje się na liście rzeczy, które lubimy robić. Jest to niebezpieczne i męczące, a jednak pozostawienie warstw śniegu na dachu budynku, również do bezpiecznych nie należy. Dzisiejsza wskazówka zupełnie odmieni nielubianą czynność.

Odrobina siły i kawałek sznurka rozwiąże problem zalegającego śniegu

Sposób ze sznurkiem sprawdzi się na każdym dachu, który ma nawet najmniejszy kąt nachylenia. Wcale nie musisz wspinać się na oblodzony budynek, przy odrobinie pomocy możesz przerzucić sznurek przez dach, tak aby z łatwością usunąć śnieg.

Teraz usiądźcie wygodnie w fotelach i zobaczcie jak w prosty sposób można uporać się ze zwałami śniegu. Kilka pociągnięć i lawina spada na dół, a nasz dach przestaje być obciążony. Koniecznie zobacz poniższy film:

Warto również zabezpieczyć się na przyszłość. Jeśli spodziewamy się dużych opadów, można również zostawić przewieszony przez dom sznurek. W ten sposób zaoszczędzimy sobie czasu na przerzucanie go. Choć wiadomo, że ta technika wymaga użycia odrobiny siły, to jednak zauważcie, że ten mężczyzna robi to zupełnie sam!

Może Cię zainteresować

zamknij