×

Pablo Cimadevila stworzył piękny pierścionek z dwóch nakrętek

Pablo Cimadevila miał 4 lata, gdy potrącił go samochód. Dowiedział się, że nie będzie mógł poruszać się na własnych nogach. Wtedy matka powiedziała mu, że jeśli nie może chodzić, to nauczy się pływać. Dziś 40-letni Pablo ma na swoim koncie 4 medale paraolimpijskie, 5 medali Mistrzostw Świata oraz 5 przywiezionych z mistrzostw Europy.

Oprócz pływania Pablo Cimadevila ma również inną pasję, którą jest jubilerstwo

pablo cimadevila 1
instagram.com/pablocimadevila

Pływanie pokazało Hiszpanowi, że jeżeli czegoś pragniemy, to możemy to osiągnąć. Sport nauczył go determinacji, cierpliwości oraz nakierowanie na osiągnięcie celu. Te same cechy Pablo wykazuje podczas swojej pracy jubilerskiej.

pablo cimadevila 2
instagram.com/pablocimadevila

Mężczyzna zaczął publikować filmiki prezentujące jego pracę na portalach społecznościowych, a wkrótce zyskał ogromną popularność. Piękne video prezentujące rzemiosło, zdobyło rzeszę fanów, a Pablo otrzymał propozycję współpracy z kanałem Discovery Max, gdzie zaproponowano mu prowadzenie programu o jubilerstwie.

Mężczyzna nie rezygnuje z social mediów i regularnie publikuje swoje prace w internecie

pablo cimadevila 3
instagram.com/pablocimadevila

Oprócz zdjęć niezwykłej biżuterii na Instagramie, Pablo publikuje również filmy na YouTube. Ostatnio w sieci pojawiło się video, w którym 40-latek wykonuje pierścionek z diamentem z dwóch nakrętek! Efekt końcowy jest powalający.

Praca nie była prosta, ale jak mówi napis z tatuażu Pablo: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także to osiągnąć”. Jak Ci się podoba ten pierścionek?

Zobacz także:

1) Zniszczona obrączka była nie do uratowania. Na szczęście trafiła w odpowiednie ręce

2) Mąż testuje ulubione fryzury swojej żony. W trzeciej wygląda lepiej niż ukochana!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.