×

Dostałeś paczkę, której się nie spodziewałeś? Uważaj, to może być śmierdząca niespodzianka

Na pewno masz znajomego, który ciągle Ci dokucza lub w mało przyjemny sposób, wychwala się swoimi sukcesami. A może zdarzyło Ci się spotkać na internetowego oszusta, który chciał Cię naciągnąć na tanie bilety na koncert lub odkupić sprzęt AGD? Jeśli tak to pora się odegrać!

ShitExpress to firma, która oferuje wysyłkę pewnej przesyłki. Warunkiem jest jedno – odbiorca zawsze otrzymuje śmierdzącą kupę

shitexpress.com

Firma powstała 3 lata temu w Hong Kongu, lecz wysyła paczki w Europie. Od niedawna świadczy swoje usługi także na terenie Polski. Na oficjalnej stronie firmy, można wybrać rodzaj odchodów oraz wybrać opakowanie. Dzięki płatności w krypto-monetach zachowana zostaje pełna anonimowość dlatego też osoba, która otrzyma przesyłkę może jedynie domyślać się od kogo otrzymała śmierdzący podarunek.

via GIPHY

Obecnie firma ma w swoim asortymencie jedynie końskie odchody jednak interes rozwija się tak dobrze, że wkrótce będzie można wybrać inne opcje

250 gramów kupy, w cenie 60 zł, pakowane jest w plastikowe opakowania, a następnie zawijane w papier. Tutaj można wybrać ten zwykły lub „na specjalną okazję”. Decydując się na tę drugą opcję możesz wybrać zezłoszczone emoji, serduszka lub świętego Mikołaja.

youtube.com

W przeciągu 3 lat, ShitExpress sprzedało ponad 2 tony końskich odchodów!

Do tej pory ponad 6 tysięcy, mocno wkurzonych użytkowników, zdecydowało się na nadanie śmierdzącej paczki. Firma zastrzega sobie jednak, że przesyłki nie mogą służyć do nękania czy zastraszania innych. Przeważnie wysyłane są one przez internautów, którzy zakupili coś na aukcjach i nigdy nie otrzymali opłaconego towaru.

via GIPHY

Co myślisz o takiej formie zemsty? Coś czuję, że wiele zdradzonych kochanków chętnie skorzystałoby z usług tej firmy!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

zamknij