×

10 najlepszych sposób na kreatywne pakowanie prezentów. Pomysły wykorzystasz nie tylko w Święta!

Święta tuż, tuż… Czy Wy tak samo jak ja wszystko robicie na ostatnią chwilę? Mam nadzieję, że nie jestem w tym odosobniona i ktoś mnie rozumie 😉
A jeśli już mówimy o Bożym Narodzeniu, nie sposób ominąć tematu prezentów, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Oczywiście nie liczy się wartość materialna, a pamięć i serce, jakie włoży się w podarunek. Może to być coś zrobionego własnoręcznie, dzięki czemu poczujecie się wyjątkowo i tak, jakby ktoś Cię dokładnie znał. Jeśli kwestię zawartości mamy omówioną, pora przejść do pakowania. No i tu znów pojawiają się dylematy. Jaki papier wybrać? Wzór czy jeden kolor? Postawić na torebkę, a może skusić się na wykonanie DIY?

Jeśli nadal wahasz się i nie wiesz, jaką decyzję podjąć, pokażemy Ci kilka propozycji na to, jak ładnie, prosto, kreatynie i ze smakiem spakować podarunki.

1. Dzięki tym poradom dowiesz się, jak zająć się rzeczami, które są trudne do zapakowania. Nieregularny kształt już nie będzie problemem.

2. Znajdzie się także coś, co zwróci szczególną uwagę dzieciaczków.

3. Warto postawić także na kreatywne rozwiązania, których głównym materiałem będzie szary papier.

4. Ci, którzy lubią zrobić wszystko od podstaw, będą z pewnością usatysfakcjonowani z tego rozwiązania.

5. Lubisz wzory i uważasz, że to one są najważniejszym elementem całej dekoracji? Koniecznie musisz zerknąć, jak je wykorzystać.

6. Panowie, jest także coś dla Was 😉 Dla niektórych pakowanie może być czarną magią, dlatego zobaczcie, jak do tego tematu podeszli inni mężczyźni. Na wszystko znajdzie się sposób!

7. W tym przypadku czerpiemy cudowne inspiracje, które są ładniejsze i tańsze (!) od tych sklepowych propozycji. Po co przepłacać?!

8. Jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek pod choinką widział, co skrywa Twój prezent, wykonaj urocze torebeczki.

9. Znajdzie się także coś dla tych, którzy lubią minimalizm i nowoczesne rozwiązania. Ten sposób urzekł także mnie i na pewno skorzystam z niego jeszcze w tym roku!

10. A jeśli już dojdziesz do wprawy, za rok będziesz pakować prezenty dokładnie w ten sposób 😉

Może Cię zainteresować

zamknij