×

Utalentowany krawiec przekształca za małe śpiochy maluchów w pluszowe, pamiątkowe zabawki

Możliwość obserwowania dorastania i dojrzewania dzieci, to coś wspaniałego dla wszystkich rodziców. Jednocześnie dla wielu z nich widoczny upływ czasu może być czasami przytłaczający.

Oczywiście, oglądanie ich rozwoju i chwil kiedy zdobywają kolejne doświadczenia życiowe jest ekscytujące, ale zachowanie wspomnień z okresu, kiedy dzieci były małymi i bezbronnymi istotkami, jest również bardzo ważne. Jeśli uważasz podobnie, mamy dla Ciebie pewien pomysł na rozwiązanie tego dylematu. Zamiast przechowywać stos zdjęć z okresu dzieciństwa swoich pociech, możesz pomyśleć o stworzeniu czegoś naprawdę osobistego, co będzie pamiątką na wiele lat, a być może, będzie również przekazywane kolejnym pokoleniom!

Artyści i rzemieślnicy z serwisu Etsy pomagają rodzicom i dziadkom zachować wspomnienia z dzieciństwa w bardzo prosty, a zarazem genialny sposób. Co robią? Otóż zamieniają dziecięce ubranka w prawdziwe dzieła sztuki!

Pamiątkowe misie to rozwiązanie, które pokocha każdy rodzic!

Przytulanki wykonane z pajacyków i kocyków, które z  czasem stały się zbyt małe, a zarazem bezużyteczne, to niezwykła forma pamiątki.

Może Cię zainteresować

zamknij