×

Jak powinien wisieć papier toaletowy nawiązując do jego wynalazcy

Debata toczona od dziesięcioleci, dzieli gospodarstwa domowe, rujnuje relacje ze współlokatorem i wraca do pola bitwy w łazience. Nie mówimy tutaj o psach kontra kotach, ani o wyższości morza nad górami, lecz o jakże problematycznym sporze w ludzkich siedzibach: jak powinien wisieć papier toaletowy?

papier toaletowy (1)

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie już krzyknąłeś odpowiedź, bo wszyscy mamy swoje preferencje.

Każdy również ma swoje argumenty. A bo estetyczniej, higieniczniej, wygodniej i łatwiej znaleźć koniec. Choć może się zdawać, że debata ma swój koniec, bo to kwestia przyzwyczajenia, to mamy dla was prawdę ostateczną. Przygotujcie się, bo 50 procent z was będzie rozczarowane.

papier toaletowy (2)

Wszystkie wasze złudzenia zostały rozwiane i jakże solidnie przygotowane argumenty stracone. Wynalazca papieru toaletowego Seth Wheeler zostawił do niego nawet instrukcję obsługi!

papier toaletowy (3)

Nie może być bardziej jednoznacznej odpowiedzi. Nie załamujcie się drodzy przeciwnicy. Na szczęście papier nadal możecie wieszać jak wam się podoba. Policja od papieru toaletowego (jeszcze) nie istnieje. Lecz jeśli kiedykolwiek będziesz zmuszony udowodnić zasadność techniki zawieszania rolki papieru toaletowego, wiedz, że twórca tego znakomitego wynalazku cię uprzedził.

Może Cię zainteresować

zamknij