×

Wygląd Twojej tubki z pastą do zębów, zdradza więcej niż testy psychologiczne

Psychologowie twierdzą, że 40% naszych działań nie są zależne od naszych świadomych decyzji, lecz od nawyków. To co uważasz za nieistotny szczegół, w rzeczywistości stanowi codzienną rutynę i jest ogromną częścią twojego życia, tego kim jesteś i jaka jest Twoja osobowość oraz stan psychiczny.

Okazuje się, że to w jaki sposób wyciskasz pastę do zębów może zdradzić pewne informacje dotyczące Twojego charakteru i osobowości. Jesteś gotowy dowiedzieć się kim tak naprawdę jesteś? Zaczynamy!

#1 Utrzymujesz opakowanie w nienaruszonym stanie

Jesteś typem samotnika i marzyciela. Twoja dusza jest mocno artystyczna i czasami może Ci się wydawać, że żyjesz we własnym, wyidealizowanym świecie, który stworzyłeś w swojej głowie. Jesteś wrażliwy, delikatny, niefrasobliwy, troskliwy i tolerancyjny. Chociaż w tym samym czasie możesz być bardzo bezpośredni i szczodry.

Zawsze masz wiele przemyśleń i pomysłów i chcesz podzielić się nimi z innymi.

#2 Ściskasz i/lub rolujesz pastę od góry do nakrętki

Jesteś bardzo oszczędną i porządną osobą, a kiedy troszczysz się o siebie, starasz się również dbać o otoczenie swoich bliskich. Jesteś perfekcjonistą i nie lubisz marnować niczego, więc wykorzystujesz wszystkie zasoby, które masz. Jesteś przyzwyczajony do ciężkiej pracy, bardzo dobrze i praktycznie wykonujesz swoje umiejętności, a to oznacza, że inni mogą na tobie polegać. Twój dom jest zawsze czysty, a twoje życie jest bardzo zorganizowane.

#3 Ściskasz pastę z każdej strony

Masz zdolność postrzegania świata w innym świetle niż widzi go reszta ludzi. Jesteś osobą artystyczną i twórczą. Wszędzie dostrzegasz piękno. Trudno jest Ci być osobą punktualną i przez cały czas uporządkowaną, przez co możesz mieć problem z wykonywaniem i planowaniem swoich zadań. Mimo to nie tracisz pogody ducha, jesteś optymistyczny i otwarty. Możesz jednak być podatny na częste wahania nastroju.

#4 Ściskasz pastę od dołu

Jesteś bardzo uparty i jesteś w stanie zrobić naprawdę wiele, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele. Jesteś osobą podatną na pesymizm i nie za bardzo ufasz innym ludziom. Wiesz, że jedynej osobie na której możesz polegać jesteś Ty. Jesteś wystarczająco skoncentrowany na sobie i kochasz dbać o siebie, co jest dobre, lecz pamiętaj żeby nie stać się osobą samolubną. Uważaj na te cechę i nie wykorzystuj innych do własnych celów.

#5 Ściskasz pastę od środka

Jesteś realistą, który bardzo często działa w pośpiechu. Nie jesteś najlepiej zorganizowany, ale jeśli stoisz przed wyzwaniem, potrafisz natychmiast zebrać się i rozwiązać dany problem. Jesteś osobą towarzyską, masz wielu przyjaciół i lubisz być w miejscu pełnym ludzi. Wiesz, jak zrównoważyć swoje życie i jesteś emocjonalnie stabilny.

A Ty jak ściskasz swoją pastę? Znalazłeś odpowiedni typ, który pasuje do Twojej osobowości? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego testu w komentarzach na naszym Facebooku!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

29 zastosowań pasty do zębów, o których nie miałeś pojęcia

Czy zastanawiałaś się kiedyś do czego możesz wykorzystać pastę do zębów? Oczywiście, jest ona idealna, gdy chcemy zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, jednak ma ona również kilka innych, ciekawych zastosowań, o których wielu ludzi nie wie. Oto 29 zastosowań pasty do zębów, o których nie miałeś pojęcia. #1 Wyczyścisz okulary do pływania W zimie […]

Miesiąc urodzenia kobiety, zdradza wiele na temat jej osobowości

Testy osobowości i wszelkiego rodzaju quizy mogą zdradzić pewne informacje na temat cech charakteru oraz przybliżyć nam jakimi osobami jesteśmy naprawdę. Data naszego urodzenia również może to potwierdzić. Okazuje się, że osoby urodzone w tych samych miesiącach często mają takie same charaktery. Sprawdź czy opisy przygotowane przez psychologów zgadzają się również w Twoim przypadku! Styczeń […]

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Ostatnio obejrzałam film, w którym bardzo często padało zdanie, że „wiek to tylko liczba”. Ten frazes słyszałam wiele razy, ale po filmie pomyślałam, że przecież wiek jest ważnym czynnikiem w naszym życiu. Niektórzy ludzie mogą być w podeszłym wieku, ale czuć się dalej młodo i mieć duszę nastolatka, z kolei inni mogą być młodzi, ale […]

Na obrazku ukryto zwierzę. Tylko 1% ludzi potrafi je dostrzec

Na pewno nie raz spotkałeś się z zagadką, gdzie na danym obrazku należy odnaleźć ukrytą cyfrę lub zwierzę. Niektóre zagadki są tak trudne, że jedyne co widzisz, to tylko kilka kresek przed swoimi oczami. Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi i sprawdź, czy uda Ci się zobaczyć ukryte zwierzę! Na poniższym obrazku ukryto zwierzątko. Wiele osób […]

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, zdradza informację o sile Twojego umysłu

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że półkule mózgu pracują zupełnie inaczej i zawsze jedna z nich jest bardziej dominująca. Na podstawie prac laureata nagrody Nobla, Roger’a W.Sperry, można określić procesy myślenia oraz cechy osobowości badanej osoby. Jesteś ciekawy ja kto wygląda w Twoim przypadku? Spójrz na poniższy obrazek i przekonaj się jaki masz typ osobowości! […]

Jeden obrazek wystarczy by określić Twoją osobowość. Diagnoza w mgnieniu oka

Lubisz psychotesty i quizy osobowościowe? Ten jest naprawdę bardzo krótki, lecz może Ci zdradzić szczegóły dotyczące Twojego charakteru. Być może wcześniej spotkałeś się już z tym obrazkiem, a może widzisz go po raz pierwszy – tym lepiej. Szybko popatrz na poniższy obraz i powiedz co zauważyłeś! Jakie zwierzę widzisz? Kaczka Jeśli zauważyłeś kaczkę oznacza to, […]