×

21 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych, które są starsze od Ciebie. Wciąż zachwycają

Każda z nas czeka na chwilę, gdy luby uklęknie przy naszym boku i zada najważniejsze pytanie. Co jednak jeśli w malutkim pudełeczku pojawi się pierścionek, który nie przypadnie nam do gustu? Lepiej uniknąć takiej sytuacji i pokazać chłopakowi najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, możliwe, że zainspiruje się którymś z nich!

Pamiętaj, że kiedy nadejdzie ten wyjątkowy dzień, to nie pierścionek będzie najważniejszy, lecz Wasze wspólne szczęśliwe życie!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

Symbolika ukryta w pierścionku zaręczynowym. Kształt mówi wiele o związku

Psychologowie twierdzą, że są w stanie przewidzieć jak będzie wyglądać przyszłość małżonków po wielkości, cenie i stylu pierścionka zaręczynowego. Jeśli dłużej się nad tym zastanowimy, faktycznie, po tym jak wygląda biżuteria możemy dowiedzieć się wiele na temat drugiego człowieka. Pierścionek zaręczynowy czy obrączki to nie tylko kawałek metalu, który symbolicznie łączy dwie osoby , ale […]