Sprytna mama wymyśliła sposób na podawanie lekarstwa dziecku. Swoim trikiem podbiła internet!

Rodzicielstwo to piękna sprawa, jednak często wymaga kreatywności i sprytu. Wychowanie dzieciątka nie zawsze jest kolorowe i chociaż starasz się ze wszystkich sił, czasami nie możesz sobie poradzić z prostymi czynnościami tj. podanie dziecku lekarstwa.

Jednak przyznaj się, czy jak byłaś mała lubiłaś gorzkie i niedobre syropy?

No właśnie, tak też myślałam. Nasi rodzice starali się ze wszystkich sił podać nam lekarstwo, jednak wykręcaliśmy się w każdą stronę. Na szczęście my, jako rodzice, nie musimy popełniać tych błędów! Pewna sprytna mama, postanowiła podzielić się swoim sposobem na podanie leku swojej córce.

pixabay.com

Kobieta wycięła niewielki otwór z jednej strony kartonika po soku do picia i umieściła w środku pojemnik z syropem. Następnie przebiła opakowanie słomką i podała napój dziecku. W ten sposób jej córka nic się nie domyśliła i chętnie wypiła lekarstwo! Trzeba przyznać, że taki trik jest naprawdę przydatny, zwłaszcza że jeszcze przed wypiciem syropu, wiele pociech grymasi na sam jego widok!

Zdjęcia z tym trikiem udostępniono blisko 185 tysięcy razy, a pod postem sprytnej mamy pojawiło się ponad 25 000 komentarzy! Jedni internauci chwalili ciekawy pomysł, inni uważali, że takie oszukiwanie dziecka nie przyniesie niczego dobrego i tylko zaburzy instynkt zaufania.

A Ty co myślisz o tym triku? Daj nam znać w komentarzu!

Źródło: shared.com | Fotografie: facebook.com