×
Wirtualna Polska

Sprytna mama wymyśliła sposób na podawanie lekarstwa dziecku. Swoim trikiem podbiła internet!

Rodzicielstwo to piękna sprawa, jednak często wymaga kreatywności i sprytu. Wychowanie dzieciątka nie zawsze jest kolorowe i chociaż starasz się ze wszystkich sił, czasami nie możesz sobie poradzić z prostymi czynnościami tj. podanie dziecku lekarstwa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jednak przyznaj się, czy jak byłaś mała lubiłaś gorzkie i niedobre syropy?

No właśnie, tak też myślałam. Nasi rodzice starali się ze wszystkich sił podać nam lekarstwo, jednak wykręcaliśmy się w każdą stronę. Na szczęście my, jako rodzice, nie musimy popełniać tych błędów! Pewna sprytna mama, postanowiła podzielić się swoim sposobem na podanie leku swojej córce.

pixabay.com

pixabay.com

Kobieta wycięła niewielki otwór z jednej strony kartonika po soku do picia i umieściła w środku pojemnik z syropem. Następnie przebiła opakowanie słomką i podała napój dziecku. W ten sposób jej córka nic się nie domyśliła i chętnie wypiła lekarstwo! Trzeba przyznać, że taki trik jest naprawdę przydatny, zwłaszcza że jeszcze przed wypiciem syropu, wiele pociech grymasi na sam jego widok!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdjęcia z tym trikiem udostępniono blisko 185 tysięcy razy, a pod postem sprytnej mamy pojawiło się ponad 25 000 komentarzy! Jedni internauci chwalili ciekawy pomysł, inni uważali, że takie oszukiwanie dziecka nie przyniesie niczego dobrego i tylko zaburzy instynkt zaufania.

A Ty co myślisz o tym triku? Daj nam znać w komentarzu!

Zobacz także:

1) Mama tworzy gadżet ratujący życie dziecka. Dostarcza informację o chorobach dziecka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

2) Sprytna mama nauczyła córkę sztuczki, która uchroniła ją przed porwaniem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować